ARTYKUŁY GLAZURNICZE

ARTYKUŁY GLAZURNICZE

W ofercie MW-Dom Warszawa - Pruszków znajdziecie artykuły glazurnicze, niezbędne do prowadzenia prac remontowych. Wśród dostępnego asortymentu posiadamy produkty pojedyncze, jak również praktyczne zestawy, zawierające wszystkie niezbędne elementy do wykonania kompleksowych prac glazurniczych

Niezbędnym elementem wyposażenia warsztatu, zarówno domowego, jak i profesjonalnego, są kleszcze zaciskowe glazurnicze do poziomowania płytek. Produkt ten znajdziecie w naszym sklepie internetowym, podobnie jak gąbki glazurnicze hydrochłonne, dostępne w różnorodnych rozmiarach.

Szpachla do spoinowania

Szpachla do spoinowania zwana również fugownicą to produkt wykorzystywany do fugowania płytek spoinami cementowymi i epoksydowymi. Szpachla jest wykonana z tworzywa sztucznego i wykończona gumą ściętą pod kątem, co znacznie ułatwia precyzyjne wypełnianie spoiną miejsc trudno dostępnych. W MW-Dom znajdziecie również kliny smart oraz zestawy, zawierające 100 sztuk klipsów i 50 sztuk klinów, ułatwiających równomierne układanie płytek.

Posiadamy także produkty do nakładania zaprawy klejowej. Są to między innymi pace glazurnicze zębate zwane również rajberkami, które znajdują zastosowanie również przy aplikacji kleju pod wykładziny podłogowe. Pace glazurnicze proste oraz zębate posiadają wykonaną z tworzywa sztucznego lub drewnianą rękojeść. Pace glazurnicze gumowe z kolei znacznie usprawniają mycie płytek szkliwionych, dokładnie usuwając pozostałości fugi. Wykorzystywane są również do zacierania mokrych tynków.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą MW-Dom, obejmującą różnorodne artykuły glazurnicze Warszawa - Pruszków. Wszystkie produkty dostępne są na naszej stronie internetowej, na której sprawdzicie również ich specyfikację techniczną oraz rozmiary. W razie pytań lub wątpliwości wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje o poszczególnych artykułach.