MASY WYKOŃCZENIOWE

MASY WYKOŃCZENIOWE
Każdy, kto choć raz mierzył się z samodzielnym przeprowadzeniem remontu, wie, jak istotną rolę odgrywają wysokiej jakości materiały, w tym masa wykończeniowa. Dzięki nim nie tylko łatwiej, ale przede wszystkim szybciej można zrealizować założony harmonogram robót. W naszej ofercie znajdziecie więc masy wykończeniowe Warszawa - Pruszków przeznaczone do różnorodnego wykorzystania – zarówno wielofunkcyjne, jak i dedykowane konkretnym materiałom.W sprzedaży posiadamy asortyment pochodzący od uznanych na rynku marek, będących synonimem trwałości i najwyższej jakości. Zakupy w naszym sklepie możecie zrealizować bez wychodzenia z domu – wystarczy skorzystać z możliwości, jakie daje sklep internetowy MW-Dom, w którym znajdziecie wszystkie niezbędne produkty do prowadzenia remontu i prac wykończeniowych.

Wielofunkcyjna masa szpachlowa

Podstawowym materiałem, w jaki powinien wyposażyć się każdy, kto rozpoczyna remont, jest wielofunkcyjna masa szpachlowa. W naszej ofercie znajdziecie produkt uniwersalny, który cechuje doskonała przyczepność do podłoża, łatwość nakładania i szlifowania, a także szybkie schnięcie. Niezwykle istotny jest również niski skurcz podczas wiązania, co minimalizuje powstawanie pęknięć na szpachlowanych powierzchniach. W MW-Dom znajdziecie wielofunkcyjną masę szpachlową w opakowaniach 5 i 35 kg.Jeśli natomiast szukacie produktów, które nie wymagają żadnego przygotowania przed ich aplikacją na podłoże – idealnym rozwiązaniem jest gotowa masa szpachlowa. To przygotowana fabrycznie mieszanka, która gotowa jest do nakładania już po otwarciu pudełka. Produkt ten wyróżnia łatwa aplikacja oraz szlifowanie, a także trwałość powierzchni wykończonych tą masą. Szpachla doskonale sprawdzi się przy szlifowaniu całopowierzchniowym, jak i cienkowarstwowym.

Masa akrylowa Warszawa - Pruszków

Masa akrylowa, jaką znajdziecie w ofercie MW-Dom to produkt przeznaczony do aplikacji na ściany wewnętrzne, ułatwiający ich wygładzanie i przygotowanie do malowania, tapetowania czy wykonywania gładzi. Masa może być nakładana zarówno ręcznie, jak i maszynowo z wykorzystaniem natrysku hydrodynamicznego. Cechą wyróżniającą masę jest jej uniwersalność, przede wszystkim w zakresie podłoża, na jakim może być stosowana – beton, gazobeton, tynk cementowy, cementowo-wapienny, gipsowy, płyty Pro – Monta, płyty G-K.Zapraszamy do współpracy! W naszym sklepie znajdziecie zarówno produkty do wygładzania ścian, jak i pigment do szpachli oraz wszelkie akcesoria i narzędzia ułatwiające nakładanie mas wykończeniowych. Jeśli nie wiecie, na który produkt się zdecydować – skontaktujcie się z nami. Specjaliści MW-Dom chętnie udzielą wszelkich informacji na temat dostępnego asortymentu.