ELEKTRONARZĘDZIA AKUMULATOROWE

ELEKTRONARZĘDZIA AKUMULATOROWE
Elektronarzędzia akumulatorowe są nieocenioną pomocą przy każdym rodzaju prac – zarówno prowadzonych amatorsko, jak i profesjonalnie. Trudno przecież wyobrazić sobie montaż domowych mebli z użyciem ręcznego śrubokręta. Dziś nawet w warsztatach tworzonych na własny użytek znajdują się wkrętarki, wiertarki czy piły – usprawniające i poniekąd automatyzujące niektóre prace.W naszej ofercie znajdziecie markowe elektronarzędzia Dedra, przeznaczone zarówno dla domowych majsterkowiczów, jak i dla profesjonalistów. Produkty te wyróżnia doskonały stosunek jakości do ceny, a także ponadprzeciętna trwałość, co ma ogromne znaczenie w przypadku tego rodzaju akcesoriów warsztatowych.

Elektronarzędzia akumulatorowe sklep

Elektronarzędzia akumulatorowe, jakie znajdziecie w sklepie MW-Dom dają nieograniczoną wręcz swobodę działania. Nie musicie martwić się o dostępność gniazdka elektrycznego, ponieważ pojemne akumulatory pozwolą na wydajną pracę nawet przez kilka godzin. Klientom poszukującym tak wygodnych rozwiązań polecamy przede wszystkim akumulatorowe wiertarko – wkrętarki, które wykorzystacie przy pracach montażowych oraz budowlanych. Urządzenia wyposażone są w regulację momentu obrotowego, ułatwiającą precyzyjne wkręcanie wkrętów w drewnie, metalu, płytach G-K czy tworzywach sztucznych.Doskonałym rozwiązaniem dla amatorów, jak i profesjonalistów jest piła szablasta o mocy 18V. Przeznaczona jest do cięcia blachy, plastiku, drewna, a także gazobetonu. Jeśli natomiast chcecie sprawnie wyszlifować elementy drewniane – wybierzcie szlifierkę akumulatorową z naszej oferty w wersji oscylacyjnej lub mimośrodowej. Urządzenia posiadają wbudowaną przystawkę do odciągania pyłu, co znacznie ułatwia prowadzenie prac remontowych w pomieszczeniach użytkowanych i zamkniętych.

Zestawy elektronarzędzi akumulatorowych

Jeśli lubicie gotowe i wygodne rozwiązania – wybierzcie zestawy elektronarzędzi akumulatorowych, które sprawdzą się w każdym amatorskim i profesjonalnym warsztacie. W naszej ofercie znajdziecie gotowe zestawy narzędzi, wyposażonych w podstawowe akcesoria, takie jak dodatkowe akumulatory, komplety wierteł czy głowic. Jeśli nie znalazłeś zestawu idealnego do twoich potrzeb – skomponuj go samodzielnie, wybierając interesujące cię elektronarzędzia spośród produktów dostępnych na naszej stronie.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MW-Dom, obejmującą pojedyncze elektronarzędzia akumulatorowe, zestawy oraz akcesoria. Wszystkie produkty, wraz z ich opisem, dostępne są na naszej stronie internetowej. Jeśli chcecie uzyskać szczegółowe informacje na temat poszczególnych elektronarzędzi – skontaktujcie się z naszym działem obsługi klienta, którego pracownicy poinformują was także o warunkach gwarancji oraz o sposobie i terminie realizacji zamówienia.