ELEKTRONARZĘDZIA SIECIOWE

ELEKTRONARZĘDZIA SIECIOWE
Jeśli szukacie sposobu na przyspieszenie i uproszczenie prac remontowych, porządkowych oraz budowlanych – wybierzcie elektronarzędzia sieciowe z naszej oferty. Czym charakteryzuje się ten sprzęt? Przede wszystkim niezawodnością, trwałością oraz uniwersalnym zastosowaniem. Wśród dostępnego asortymentu znajdziecie Dedra elektronarzędzia przeznaczone zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.Nasz sklep z elektronarzędziami wciąż rozbudowuje katalog produktowy tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy więc między innymi: odkurzacze przemysłowe, szlifierki, wiertarki, piły, polerki, opalarki, a także nagrzewnice i mieszadła. Sprzęt objęty jest gwarancją, dzięki czemu macie pewność, że w razie usterki, zostanie ona usunięta przez producenta.

Hurtownia elektronarzędzi

Nasza hurtownia elektronarzędzi zaopatruje także firmy remontowo – budowlane w sprzęt niezbędny do wykonywania różnorodnych robót. Doskonałym rozwiązaniem usprawniającym prowadzone prace jest zacieraczka do tynków o mocy 710W. Pozwala szybko i precyzyjnie obrobić powierzchnię ścian, pomagając w zacieraniu i wygładzaniu tynków cementowo – wapiennych oraz w zdzieraniu starych powłok malarskich, tapet czy wierzchniej warstwy tynku.W ofercie posiadamy również szlifierki, przeznaczone między innymi do szlifowania ścian i sufitów. Urządzenia wyposażone są w złącze do odsysania pyłu, co ułatwia prowadzenie prac remontowych w zamkniętych i użytkowanych pomieszczeniach. Sprzęt posiada wydajny silnik, przystosowany do intensywnej pracy przez długi czas. Szlifierka wysięgnikowa z kolei znacznie usprawnia czyszczenie powierzchni drewnianych i gipsowych, w tym połączeń płyt G-K, w czym pomaga ruchoma głowica.

Elektronarzędzia Warszawa

Elektronarzędzia Warszawa to także oferta pilarek ręcznych, z funkcją cięcia pod skosem w zakresie od 0 do 45 stopni. Wyróżnikiem tych urządzeń jest grubość ciętego materiału, która pod kątem prostym wynosi do 65 mm, a pod skosem do 43 mm. W sprzedaży posiadamy również wydajne pilarki szablowe, wykorzystywane do cięcia metalu, drewna oraz aluminium. Pilarka ma beznarzędziowy system montażu brzeszczota i ogranicznika, a także 6-stopniową regulację obrotów.Jeśli chcecie kupić zestaw elektronarzędzi lub pojedyncze urządzenia – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wszystkie elektronarzędzia dostępne są w sklepie internetowym MW-Dom, gdzie znajdziecie ich szczegółowy opis oraz specyfikację techniczną. Urządzenia objęte są gwarancją, dzięki której zyskujecie pewność, iż w razie awarii sprzęt zostanie naprawiony przez producenta.