OŚWIETLENIE

OŚWIETLENIE
Oferta MW-Dom obejmuje także oświetlenie budowlane, które sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Nowoczesne lampy umożliwiają prowadzenie prac niezależnie od oświetlenia dziennego, czy istniejącej w budynku instalacji elektrycznej. W ofercie posiadamy zarówno lampy stacjonarne – halogenowe, jak i latarki LED, które można zamontować w dowolnym miejscu – bez konieczności ich podłączania do źródła prądu.Proponowane przez nas oświetlenie Dedra to nie tylko wydajność i przystosowanie do każdych niemal warunków panujących na budowie, ale także doskonała jakość wykonania oraz oszczędny pobór prądu. Gwarantuje to oświetlenie halogenowe led, posiadające dużą moc świetlną przy niskim poborze energii. Lampy doskonale sprawdzą się także w warunkach warsztatowych, jako doświetlenie przestrzeni roboczej.

Tymczasowe oświetlenie na budowie

Tymczasowe oświetlenie na budowie jest często jedyną możliwością wykonywania prac bez dostępu do światła dziennego. Oferowane przez nas lampy umożliwiają doskonałe doświetlenie pomieszczeń, a lampa halogenowa o mocy 2 x 30 W jest rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdych warunkach. Jej moc świetlna wynosi 2 x 2250 lumenów, a temperatura barwowa 6500 K. Parametry te sprawiają, że lampa Dedra doskonale oświetli każde pomieszczenie, umożliwiając wykonanie nawet precyzyjnych prac.Oświetlenie placu budowy z wykorzystaniem oferowanych przez nas urządzeń to gwarancja ogromnej mobilności. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom można dowolnie ustawiać kąt padania światła czy regulować wysokość lampy. Pomaga w tym stabilny statyw oświetleniowy budowlany, do którego można przymocować halogeny. Statyw łatwo się składa, co ułatwia jego transportowanie oraz przechowywanie.

Punktowe oświetlenie budowy

W naszej ofercie znajdziecie także urządzenia umożliwiające punktowe oświetlenie budowy. Są to przede wszystkim mobilne halogeny o mocy świetlnej 1500 lumenów, które dzięki ergonomicznej konstrukcji można dowolnie ustawiać – w każdym miejscu, w którym potrzebne jest dodatkowe źródło światła. Regulowany kąt położenia reflektora umożliwia precyzyjne manewrowanie lampą.Jeśli szukacie sposobu na tymczasowe oświetlenie budowy lub doświetlenie warsztatu czy garażu – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdziecie wydajne i odporne lampy Dedra. Wszystkie produkty dostępne są na naszej stronie internetowej, gdzie publikujemy także parametry techniczne poszczególnych urządzeń oraz ich specyfikację. W razie pytań pozostajemy do waszej dyspozycji! Wszystkie oferowane lampy objęte są gwarancją producenta.