KABE

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
KABE
kabeKabe to szwajcarska firma z oddziałem w Polsce, który od 1995 roku zajmuje się dostawą produktów na elewacje budynków oraz do wnętrz. Są to między innymi; farby, systemy ociepleń, masy tynkarskie, systemy do renowacji i napraw, a także inne produkty z chemii budowlanej. Firma Kabe nie poprzestaje jednak na takim asortymencie. Korzystając z licznych doświadczeń, zarówno na rynku polskim, jak i globalnym, a także z osiągnięć działy rozwojowo-badawczego, nieustannie się rozwija wprowadzając na rynek coraz więcej produktów nowej generacji.Kabe to pierwsza firma, która w 1999 roku opracowała innowacyjną technologię polikrzemianowych produktów wykorzystywanych do elewacji budynków. Uczyniło to z niej lidera i prekursora, jeśli chodzi o technologie produktów mineralnych, które powstają w oparciu o niskoalkaliczne potasowe szkło wodne.

Produkty Kabe - najwyższy standard i satysfakcja klienta

Kabe dba o to, aby rozwój firmy szedł w parze z udoskonalaniem produktów. Pracownikom i przełożonym zależy głównie na rozwoju aspektów związanych z dostępnością wyrobów, łatwością ich aplikacji, a także z ich jakością.Oprócz farby Kabe (dostępne w sklepie MW-Dom w Pruszkowie), firma w swojej ofercie posiada także tynki Kabe (również dostępne w sklepie MW-Dom), a także różnorodne systemy ociepleń z serii “Kabe Therm”, które spełniają obowiązujące europejskie i polskie wymagania techniczno-budowlane. Kabe tynki oraz inne produkty marki przyczyniły się do stworzenia między innymi wielu znanych obiektów zabytkowych, takich jak: Wilanów, Klasztor Jasna Góra czy Zamek Królewski w Warszawie.

Farba Kabe Aquatex

Produktem Kabe , który stał się bardzo popularnym i dostępny jest w większości sklepów budowlanych, między innymi w ofercie posiada ją również sklep MW-Dom w Pruszkowie, jest farba Kabe Aquatex. To ekologiczna farba, która zapewnia swobodne oddychanie ścian. Nie wymaga gruntowania, nadaje się na świeże tynki. Wyróżnia się mineralnym charakterem i szlachetnym wyglądem, a także wyjątkową wydajnością.