KNAUF

KNAUF
knaufGrupa Knauf jest doskonale znana zarówno profesjonalistom, jak i osobom samodzielnie prowadzącym prace remontowo – budowlane. Marka obecna jest w Polsce od 1990 roku, zyskując na przestrzeni lat pozycję lidera na rynku materiałów budowlanych. Oferta producenta obejmuje przede wszystkim systemy suchej zabudowy, tynki, masy szpachlowe, gładzie polimerowe, wylewki, chemię budowlaną oraz systemy ociepleń wraz z tynkami i farbami elewacyjnymi.Wiedząc, jak istotna jest dla inwestorów najwyższa jakość materiałów budowlanych, wprowadziliśmy do naszej oferty pełną paletę produktową marki Knauf. Wśród nich znajdziecie między innymi tynki, przeznaczone do zastosowania wewnętrznego oraz zewnętrznego. To materiały cementowo – wapienne, gipsowe, mineralne, akrylowe, silikonowe i silikatowe, przystosowane do nakładania ręcznego oraz maszynowego.

Chemia budowlana Knauf

Odrębną kategorią produktową jest chemia budowlana Knauf, obejmująca między innymi: kleje do różnego zastosowania, fugi i silikony, czy środki gruntujące i hydroizolacyjne. Na szczególną uwagę zasługują środki gruntujące, które przeznaczone są do powierzchni o bardzo wysokiej chłonności.Knauf oferuje także materiały uszczelniające, wykorzystywane do uszczelniania zewnętrznych naroży, połączeń pomiędzy ścianami a podłogą, przejść rur w ścianie czy odpływów kanalizacyjnych w podłodze. Wśród dostępnych produktów znajdziecie również hybrydowe środki uszczelniające oraz kleje przeznaczone do łączenia membrany uszczelniającej z izolacją ścian wewnętrznych.

Systemy suchej zabudowy i ociepleń

Jak pisze o sobie sama marka – w Knauf myślimy systemowo, dlatego też w ofercie producenta nie mogło zabraknąć nowoczesnych rozwiązań w zakresie systemów suchej zabudowy. Również i te produkty znajdziecie w naszym sklepie. Obejmują elementy do montażu sufitów podwieszanych, do zabudowy poddasza czy wykonania ścian działowych wewnątrz istniejących pomieszczeń.Kompleksowa oferta Knauf dotyczy także systemów ociepleń, przeznaczonych zarówno do zastosowania zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Rozwiązania opierają się o styropian lub wełnę, które mogą być łączone z różnorodnymi tynkami. Systemy zawierają wszystko, co jest niezbędne do wykonania izolacji budynku – środki gruntujące, klej, płytę izolacyjną, łączniki, siatkę zbrojącą, podkład pod tynk oraz sam tynk.