NEOWOOL

  • WEŁNA MINERALNA NEOWOOL EUROPAN 034

    90.00 99.36 
  • WEŁNA MINERALNA NEOWOOL FELTRO SUPER 039

    90.60 103.20 
NEOWOOL
neowoolWełna mineralna Neowool to produkt wysokiej jakości, wykonany z włókien skalnych lub szklanych, co czyni ją naturalnym materiałem izolacyjnym, które posiada bardzo dobre parametry termiczne i akustyczne. Wełna Neowool wyróżnia się ponadto najwyższą klasą odporności na ogień A1, dzięki czemu jest znacznie bezpieczniejsza niż inne materiały izolacyjne.Wełna Neowool to nie tylko znakomita izolacja termiczna i akustyczna, ale także ochrona środowiska, gdyż zastosowanie jest powoduje znaczne obniżenie zużycia energii. To natomiast skutkuje niższą emisją dwutlenku węgla do atmosfery. Jednocześnie oznacza to również spore oszczędności w domowym budżecie. Stosowanie wełny Neowool pozwala utrzymywać optymalną temperaturę wewnątrz budynku, w którym została zastosowana - tak zimą, jak i latem.

Wełna szklana marki Neowool

W ofercie produktowej marki Neowool znaleźć można wełny szklane pod postacią: Feltro Super FR (przydaje się do dachów skośnych, poddaszu nieużytkowym, konstrukcjach szkieletowych i ścianach działowych), Feltro Termoroll, Feltro Europan (sprawdza się do izolacji dachów skośnych, poddaszy nieużytkowych, konstrukcji szkieletowych i ścianach działowych), M-11 (izolacja na dachy skośne, poddasza nieużytkowe, konstrukcje szkieletowe i ściany działowe), M-11 Light, M-17 (doskonała na dachy skośne, poddasza nieużytkowe, konstrukcje szkieletowe, ściany działowe), P-15.

Wełna skalna marki Neowool

W ofercie dostępne są także wełny skalne jako produkty: Facade T (fasacy Elitics), Facade 95, Facade 110, Roof 30 (najlepiej sprawdzające się przy izolacji dachów płaskich), Roof 35 (również doskonała przy dachach płaskich), Roof 50 (dachy płaskie), Roof 60 (również sprawdzają się przy dachach płaskich), Roof 70 (też dachy płaskie).Produkty Neowool (nie tylko wełna Neowool 150) przydają się podczas każdej budowy. To znakomity materiał do izolacji podłóg i posadzek, wypełniania ścianek działowych, a także do uszczelniania podwieszanych sufitów oraz podczas zabudowy poddasza. Te oraz inne produkty niezbędne podczas remontów i budów znaleźć można w ofercie sklepu internetowego MW-Dom na stronie https://mw-dom.pl/.