SINIAT

SINIAT
siniatFirma Siniat to główny dostawca i jednocześnie najlepszy doradca techniczny, który produkuje płyty gipsowo kartonowe (potocznie zwane karton-gips, k/g), systemy do ścian działowych, sufitów, a także zewnętrznej izolacji i okładzin ściennych. Specjaliści zatrudniani przez firmę posiadają ogromną wiedzę techniczną, którą dzielą się z każdym swoim klientem (dużą firmą budowlaną, architektem, czy drobnym przedsiębiorcą).Dzięki produktom marki Siniat oferującym najlepsze rozwiązania obejmujące płyty karton-gips powstają znacznie bardziej suche, dużo cieplejsze, cudownie wyciszone, a także o wiele bezpieczniejsze domy, szpitale, miejsca pracy, czy szkoły. To niezwykły wkład w nowoczesne budownictwo.

Siniat - wiodący producent materiałów budowlanych

Siniat to wiodący producent materiałów budowlanych, dlatego nie zwalniając tempa rozwija się bezustannie, zapewniając szybką i sprawną dostawę do setek dystrybutorów specjalistycznych, a także do sprzedawców budowlanych w całej Polsce. Przy większych projektach producent zapewnia także wstępne wsparcie projektowe i techniczne podczas fazy instalacji.Szeroka gama produktów marki Siniat dostosowana jest do różnych projektów i odpowiada różnym budżetom. Znakomita obsługa klienta bez przerwy wspiera klientów niezbędną dokumentacją i informacjami technicznymi. Natomiast eksperci techniczni są zawsze dostępni i pomocni, jeśli chodzi o wszelkie zapytania odnośnie systemów i produktów Siniat.

Społeczna odpowiedzialność i ekologia

Marka Siniat jest przyjazna środowisku. Używany w produkcji gips od wielu już lat uznawany jest za lidera pośród wszystkich tego typu produktów, który jest ekologicznie czysty. Płyty kartonowo-gipsowe marki Siniat tworzone są z gipsu, który pochodzi z natury i celulozy (pozyskiwanej głównie z makulatury).Oprócz oferty produktowej, w której znaleźć można między innymi: Siniat nida, Siniat gips, płyta Siniat, płyta gk Siniat, gips Siniat, gips szpachlowy, firma oferuje także dostęp do szkoleń dla swoich klientów. Szkolenia pokazują, jak najlepiej wykorzystać systemy płyt k/g i inne produkty Siniat.