SOLBET

SOLBET
solbet Firma Solbet to polski lider i jednocześnie największy producent betonu komórkowego. To z fabryk Solbetu pochodzi aż ⅓ wykorzystywanego w Polsce autoklawizowanego betonu komórkowego. Rocznie Solbet jest w stanie wyprodukować ponad 2,5 miliona metrów sześciennych bloczków oraz innych materiałów betonowych na rok. Takie osiągnięcia to efekt blisko 70 lat pracy w branży budowlanej i nieustanny rozwój w udoskonalaniu wyrobów. Beton komórkowy Solbet to nie jedyny produkt marki Solbet. Firma zajmuje się również produkcją linii technologicznych służących do wytwarzania betonu komórkowego. Czyni to Solbet niezależnym technologicznie, dzięki czemu może w pełni modernizować własne fabryki, aby produkt końcowy zadziwiał najwyższą jakością i utrzymywał się na europejskim poziomie. Przy tym pustaki Solbet dostępne są w przystępnej cenie. W sklepie MW-Dom dostępny jest znakomity pustak Solbet – cena, w zależności od parametrów, waha się od 5,50 do 10,50 zł.

Beton komórkowy Solbet dostępny w sklepie MW-Dom w Pruszkowie

Pustaki Solbet powstają z mieszanki spienionej wody, piasku, wapna i cementu. Aby osiągnąć pożądany efekt, dodatkowo napowietrza się mieszankę zmniejszając wagę wyrobu. Tak osiągnięty gazobeton Solbet nadaje się zarówno do budowy jedno- i dwuwarstwowych ścian zewnętrznych, jak i doskonale sprawdza się w budowie ścian działowych. Korzysta się z niego również podczas produkcji kształtek i nadproży zwiększających możliwości stosowania betony komórkowego.

Pustaki Solbet - jakość w rozsądnej cenie

Solbet to firma słynąca z produktów wysokiej jakości, zarówno jeśli chodzi o materiały budowlane, jak i chemię budowlaną. Bloczki betonu komórkowego posiadają odpowiednie właściwości wytrzymałościowe, co doskonale spełnia potrzeby najbardziej wymagających inwestorów. Ponadto są lekkie, a każdy gazobeton jest niezwykle łatwy w obróbce, co umożliwia sprawną i szybką budowę ścian działowych oraz nośnych. A na budowie warto wybierać prostsze rozwiązania, aby inwestycję ukończyć w terminie.