SOLBET

SOLBET
solbetFirma Solbet to polski lider i jednocześnie największy producent betonu komórkowego. To z fabryk Solbetu pochodzi aż ⅓ wykorzystywanego w Polsce autoklawizowanego betonu komórkowego. Rocznie Solbet jest w stanie wyprodukować ponad 2,5 miliona metrów sześciennych bloczków oraz innych materiałów betonowych na rok. Takie osiągnięcia to efekt blisko 70 lat pracy w branży budowlanej i nieustanny rozwój w udoskonalaniu wyrobów.Beton komórkowy Solbet to nie jedyny produkt marki Solbet. Firma zajmuje się również produkcją linii technologicznych służących do wytwarzania betonu komórkowego. Czyni to Solbet niezależnym technologicznie, dzięki czemu może w pełni modernizować własne fabryki, aby produkt końcowy zadziwiał najwyższą jakością i utrzymywał się na europejskim poziomie. Przy tym pustaki Solbet dostępne są w przystępnej cenie. W sklepie MW-Dom dostępny jest znakomity pustak Solbet – cena, w zależności od parametrów, waha się od 5,50 do 10,50 zł.

Beton komórkowy Solbet dostępny w sklepie MW-Dom w Pruszkowie

Pustaki Solbet powstają z mieszanki spienionej wody, piasku, wapna i cementu. Aby osiągnąć pożądany efekt, dodatkowo napowietrza się mieszankę zmniejszając wagę wyrobu. Tak osiągnięty gazobeton Solbet nadaje się zarówno do budowy jedno- i dwuwarstwowych ścian zewnętrznych, jak i doskonale sprawdza się w budowie ścian działowych. Korzysta się z niego również podczas produkcji kształtek i nadproży zwiększających możliwości stosowania betony komórkowego.

Pustaki Solbet - jakość w rozsądnej cenie

Solbet to firma słynąca z produktów wysokiej jakości, zarówno jeśli chodzi o materiały budowlane, jak i chemię budowlaną. Bloczki betonu komórkowego posiadają odpowiednie właściwości wytrzymałościowe, co doskonale spełnia potrzeby najbardziej wymagających inwestorów. Ponadto są lekkie, a każdy gazobeton jest niezwykle łatwy w obróbce, co umożliwia sprawną i szybką budowę ścian działowych oraz nośnych. A na budowie warto wybierać prostsze rozwiązania, aby inwestycję ukończyć w terminie.