TIKKURILA

TIKKURILA
tikkurila

Tikkurila to skandynawski producent farb do zastosowań wewnętrznych oraz elewacyjnych. Marka obecna jest aż w dziesięciu krajach, istniejąc na rynku od 1862 roku. Ogromne doświadczenie powoduje, że produkty Tikkurila cieszą się uznaniem nie tylko klientów indywidualnych, ale także profesjonalistów.

W naszym sklepie znajdziecie różnorodne farby Tikkurila, które cechuje doskonałe krycie, wszechstronne zastosowanie oraz trwałość i bogactwo kolorów. Marka skupia się również na produktach przeznaczonych do dekoracyjnego zdobienia ścian, wśród których można wskazać farby magnetyczne, tablicowe czy retro, nadające pomieszczeniom wyjątkowego charakteru.

Farby wewnętrzne

Farby wewnętrzne Tikkurila to ogromna różnorodność w zakresie ich przeznaczenia oraz dostępnej kolorystyki. W katalogu produktowym marka posiada między innymi farby przystosowane do malowania pomieszczeń suchych, takich jak salony, pokoje dzienne czy sypialnie. Produkowane są w wielu wersjach kolorystycznych, dopasowanych do stylu klasycznego, jak i do nowoczesnych trendów w designie wnętrz.

Inną kategorią są farby specjalnego przeznaczenia, czyli dedykowane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Z powodzeniem możecie je zastosować w łazience czy kuchni, bez obaw o trwałość i estetykę powłoki. Innowacyjnym materiałem jest lakier wodorozcieńczalny, stosowany do malowania paneli ściennych. Produkt umożliwia łatwe odnowienie powłok drewnianych, przywracając im dawny blask.

Farby zewnętrzne

Osobną kategorią produktów Tikkurila są farby zewnętrzne, które również znajdziecie w naszym sklepie. Co je wyróżnia? Podobnie jak w przypadku farb wewnętrznych, cechą charakterystyczną tych produktów jest trwałość. Mogą być stosowane do malowania elementów drewnianych, do renowacji starych powłok malarskich, a także do metali, płyt pilśniowych oraz betonu.

Tikkurila oferuje również ogromny wybór farb elewacyjnych, przeznaczonych do różnego rodzaju tynków. Produkty te charakteryzuje paroprzepuszczalność, odporność na działanie zmiennych czynników atmosferycznych, czy na wykwity biologiczne np. mchu. Dzięki zastosowaniu zewnętrznych farb Tikkurila elewacja będzie estetyczną ozdobą waszego budynku przez wiele lat.