WIENERBERGER

WIENERBERGER
wienerberger

Firma Wienerberger Polska to oddział międzynarodowego lidera w dostawie materiałów budowlanych oraz strukturalnych rozwiązań - Wienerberger AG. Marka oferuje najwyższej jakości cegły konstrukcyjne, dachówki ceramiczne, betonowe i ceramiczne bruki, ceramiczne rozwiązania na elewacje, a także systemy z tworzyw sztucznych i rur ceramicznych.

Wienerberger to firma numer 1 na globalnym rynku cegieł, ponadto firma może poszczycić się mianem lidera również w innych obszarach działalności. Taka pozycja to efekt ogromnej pracy nad wysoką jakością wyrobów, które są solidne, trwałe i znakomicie trafiają w potrzeby klientów.

Wienerberger - firma z długoletnią tradycją

Wienerberger już od 200 lat przygląda się pracy budujących inwestorów, aby jak najcelniej i kompleksowo trafić w ich potrzeby. W Polsce istnieje już od 1995 roku, powstała jako firma Wienerberger Ceramika Budowlana. Firma rozwija się bezustannie, opracowując inteligentne rozwiązania dla budownictwa wraz z projektantami, architektami, dekarzami, instalatorami oraz innymi wykonawcami, a misją Wienerberger jest poprawa jakości życia ludzi.

Marka Wienerberger zasłynęła także z powodu stworzenia pierwszego polskiego serwisu społecznościowego skupiającego grupę ludzi budujących domy. Firmie zależy bardzo na dobrych relacjach z klientami, dlatego idzie z duchem czasu i stara się być jak najbliżej nich.

Produkty firmy Wienerberger w sklepie MW-Dom

W swojej ofercie producent posiada produkty Porotherm, które proponują rozwiązania ścienne, Koramic - rozwiązania dachowe oraz produkty Terca z rozwiązaniami klinkierowymi. Od 2009 roku firma oferuje pustaki Wienerberger, by następnie wprowadzić na rynek system murowania na sucho - Wienerberger Porotherm Dryfix.

Jeśli interesuje Państwa wyrób tego renomowanego producenta, na przykład cegła Wienerberger lub pustak Wienerberger 25, zapraszamy do naszego sklepu MW-Dom z materiałami budowlanymi w Pruszkowie, pomożemy podjąć właściwą decyzję.