WKRĘT-MET

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
WKRĘT-MET
wkret-met

Firma Klimas Wkręt-met to polski producent zamocowań. Od 1990 roku rozwija się wyznaczając standardy na rynku krajowym i europejskim w branży technik zamocowań. Obecnie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek pośród innych polskich wykonawców. Klimas Wkręt-met to firma rodzinna, która produkcję rozpoczęła od elementów złącznych wykonanych z tworzyw sztucznych.

Klimas Wkręt-met posiada aż cztery zakłady produkcyjne (między innymi w Kuźnicy Kiedrzyńskiej i w Wanatach), których łączna powierzchnia wynosi ponad 80 000 m2. Zakłady wyposażone są w ponad 300 maszyn służących produkcji technik zamocowań. Dystrybucja produktów odbywa się już w ponad 60 krajach, co czyni markę światową. Do tego dużą wagę przywiązuje także do doradztwa i szkoleń, które służą nieustannemu rozwojowi i zdobywania wiedzy przez pracowników.

Oferta produktowa firmy Wkręt-met

Właściciele firmy Klimas Wkręt-met główny nacisk kładą na wysoką jakość tworzonych przez firmę produktów. Dlatego oferta marki zawiera wyjątkowo sprawne narzędzia, takie jak między innymi: wkrętarka Metabo, wkręty do metalu, a także wkręty samowiercące do metalu oraz wkręt metryczny.

Ogólna oferta marki podzielona jest na wiele kategorii, między innymi: zamocowania ramowe, systemy zamocowań termoizolacji ścian, systemy zamocowań lekkiej obudowy, wkręty i łączniki do konstrukcji drewnianych/do stolarki otworowej, kotwy mechaniczne i inne.

Nagrody i wyróżnienia marki Klima Wkręt-met

Wkrętarki Metabo, a także inne narzędzia i produkty wyprodukowane przez firmę Klimas Wkręt-met docenione zostały nie tylko przez lojalnych klientów. Na wielu prestiżowych konkursach, w wielu rankingach nierzadko marka zdobywała nagrody, wysokie miejsca i wyróżnienia.

Przede wszystkim w 2019 roku już po raz 8. z rzędu Klimas Wkręt-met został laureatem zwycięskiego lauru - Złotej Budowlanej Marki Roku 2019 w kategorii “Zamocowania Budowlane”. Jednocześnie po raz 4. zdobył tytuł Złotego Championa Rankingu. Firma jest także laureatem Medalu Europejskiego BCC, Budowlanej Firmy Roku magazynu “Builder”, Superbrands 2015/2016 Lauru Konsumenta i Gazel Biznesu.