MIESZALNIA FARB

paleta farb

Zalety farb z mieszalnika

Producenci farb kuszą swoich klientów ogromną ofertą kolorów. Dostępne są gotowe farby z puszki i farby z mieszalników, które dysponują zdecydowanie większym zakresem barw (paleta sięga nawet kilkunastu tysięcy barw!). Kiedy warto zdecydować się na farbę z mieszalnika i w czym jest lepsza od tradycyjnej farby puszkowanej?

Gotowe farby z puszek dysponują jedną przewagą – są dostępne wszędzie i to od ręki, a ich kolory są stałe. Jednak decydując się na zakup farby z mieszalnika otrzymujemy odcień idealnie dopasowany do naszych oczekiwań w potrzebnej nam ilości, dlatego nie zawsze warto zaopatrywać się w wielkich marketach, jeśli stawia się na jakość podczas remontu.

Natomiast farby z mieszalnika – zalety wykorzystania ich są wielorakie. Takie rozwiązanie zdecydowanie przydaje się podczas wybiórczego remontu, na przykład jeśli trzeba pomalować tylko jedną ścianę dopasowując kolor do istniejącego na reszcie ścian.

Farby z mieszalnika

Mieszalnia farb to miejsce dysponujące specjalnymi urządzeniami, w których kolory komponowane są za pomocą komputera. Dzięki temu uzyskać można pożądany odcień z dosyć szerokiej oferty producenta, a do tego może to być identyczny odcień w różnych typach farb, na przykład do metalu i ścian. Umożliwia to pomalowanie grzejnika i ściany na dokładnie taki sam kolor.

Farby z mieszalnika – cena ich nieznacznie różni się od ceny farb z puszki. Są trochę droższe, aczkolwiek ciężko porównać to, gdyż oba rodzaje mogą występować w innych pojemnościach. Biorąc jednak pod uwagę odcienie i możliwości, które oferuje mieszalnik do farb i tynków efekt jest warty każdej ceny.

Mieszalnia farb – Warszawa

Mieszalnia farb i tynków MW-Dom oferuje niemal nieograniczone możliwości uzyskania wymarzonego odcienia. W propozycjach jest aż kilkanaście wzorników kolorystycznych, między innymi RAL, a także NCS Natural Colour System.

Firma dysponuje aż sześcioma nowoczesnymi mieszalnikami, które pozwalają na uzyskanie od ręki idealnego koloru z produktów Bolix, Caparol, Greinplast, Tikkurila, Beckers, Kabe, Quick-Mix,Baumit, Mitech, jak i tynków mozaikowych marek Mitech, Kabe i Bolix. Inne mieszalnie farb Warszawa nie oferują aż takich możliwości, dlatego zapraszamy do MW-Dom w Pruszkowie.