O nas

DOSTAWCA DLA PROFESJONALISTÓW to MW-DOM INWESTYCJE
firma założona przez osoby z wieloletnim doświadczeniem i sukcesem
prowadzenia biznesu z branży budowlanej.

Specjalizujmy się w obsłudze inwestycji budowlanych. Jesteśmy firmą która jest wstanie dostosować się do potrzeb kupującego pod względem elastycznych godzin dostawy, przygotowania na życzenie szczegółowych analiz zakupionego towaru i wiele innych.

Siłą firmy jest szybkość i jakość naszego transportu. Zamówiony towar rozwożony jest ciężarówkami z HDS i windą. Zdajemy sobie sprawę że w obsłudze inwestycji budowlanych obok konkurencyjnej ceny bardzo ważna jest szybkość dostawy.

W ciągu zaledwie 5 lat działalności staliśmy się liderem na rynku ociepleń budynków oraz wiodącym dostawcą systemów suchej zabudowy wnętrz w Warszawie. Przez wiedzę i profesjonalizm gruntowaliśmy naszą pozycję na rynku sprzedaży materiałów budowlanych.

Dzięki fachowości i solidności możemy poszczycić się współpracą z wiodącymi na rynku deweloperami, generalnymi wykonawcami, firmami podwykonawczymi oraz klientami indywidualnymi.

Nasza mieszalnia farb i tynków wyposażona jest w sześć nowoczesnych mieszalników, co pozwala nam na wymieszanie od ręki produktów firm takich jak Bolix, Mitech, Caparol, Baumit, Beckers, Tikkurila, Kabe, Jedynka, Polifarb Dębica i tynki mozaikowe Bolix, Mitech, Kabe.

W wyborze rodzaju farby, tynku oraz koloru chętnie doradzą nasi pracownicy. Naszym klientom oferujemy produkty wysokiej jakości, mieszane przy użyciu najnowocześniejszej technologii.

Dostępność kolorów które możemy dla Państwa wymieszać jest praktycznie nieograniczona, posiadamy kilkanaście wzorników kolorystycznych m.in. NCS Natural Colour System oraz RAL.

Realizujemy zamówienia zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm budowlanych obsługujących duże inwestycje.

Stawiamy w pełni na współpracę partnerską, fachową z elastycznym podejściem do oczekiwań klienta, z gwarancją najwyższych usług i odpowiedzialnym doradztwem technicznym.

Działalność MW-DOM to dziś biznes wagi ciężkiej: każdego dnia firma dystrybuuje ponad 200 palet materiałów budowlanych. Jest też partnerem biznesowym największych krajowych i europejskich producentów materiałów budowlanych, takich jak Bolix, Knauf, Isoroc, Krasbud, , Rockwool, Rigips, Synthos, Lemar, Caparol, Koelner, Isover, Baumit, Kreisel, Xela, Sopro, Kerakoll, Leier, Kabe, Mitech, Soprema, Greinplast i wiele innych.

Jesteśmy partnerem Sieci Budowlanej.pl co daje nam możliwość obsługi swoich klientów na terenie całej Polski. Sieć Budowlana zrzesza ponad 100 oddziałów hurtowni budowlanych na terenie całego kraju. Jesteśmy też grupą zakupową która może dla Państwa wynegocjować u dostawców najlepsze ceny w kraju jak i za granicą.

PARTNERZY

  Den Braven
  BOLIX
  siniat
  KRASBUD
  Jedynka
  Caparol
  GREINPLAST
  POLBRUK
  baumit
  Wkręt met