GRANROCK SUPER – Innowacyjny granulat do izolacji poddaszy i alternatywa dla izolacji natryskowych

GRANROCK SUPER to innowacyjny granulat do izolacji poddaszy, stanowiący skuteczną alternatywę dla tradycyjnych izolacji natryskowych. Dzięki wdmuchiwanej wełnie skalnej możliwe jest szybkie i efektywne zaizolowanie poddasza w ciągu jednego dnia. Ten naturalny produkt nie tylko zapewnia wygodę inwestorowi, ale także zwiększa bezpieczeństwo użytkowników budynku.

Czego dowiesz się z artykułu?

  1. Zalety GRANROCK SUPER
  2. Doskonała Jakość i Trwałość Granulatu GRANROCK SUPER
  3. Proces Aplikacji Granulatu

Zalety GRANROCK SUPER

GRANROCK SUPER to naturalny i atestowany produkt, charakteryzujący się niepalnością, co skutecznie podnosi poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego budynku. Proces produkcji tego granulatu przypomina naturalne procesy wulkaniczne, co dodatkowo potwierdza jego naturalne pochodzenie. Dostępny w trzech różnych gęstościach, GRANROCK SUPER doskonale sprawdza się zarówno do izolacji dachów (powierzchnie poziome), jak i ścian (powierzchnie pionowe). Optymalna gęstość granulatu dostosowuje się do konkretnego zastosowania, co pozwala na efektywne dostosowanie GRANROCK SUPER do specyfiki każdego projektu izolacyjnego.

Doskonała jakość i trwałość granulatu GRANROCK SUPER

Głównym celem izolacji jest zapewnienie komfortu termicznego, a wełna skalna w postaci GRANROCK SUPER doskonale spełnia to zadanie, utrzymując odpowiednią temperaturę przez cały rok. Inspirując się naturalnymi właściwościami skał, produkt ten tworzy przyjazny mikroklimat, redukując ryzyko infekcji dla mieszkańców. Dzięki paroprzepuszczalności, chroni budynek przed wilgocią, eliminując ryzyko grzybów i pleśni, co pozwala na swobodne “oddychanie” budynku.

Oprócz komfortu termicznego, istotne jest również doświadczenie akustyczne. Wełna skalna GRANROCK SUPER absorbuje dźwięki zewnętrzne i wewnętrzne, poprawiając komfort życia mieszkańców.

TURBISOL 164

Proces aplikacji granulatu

Granulat wełny GRANROCK SUPER jest idealnym rozwiązaniem do izolacji poddasza w każdych warunkach atmosferycznych, niezależnie od temperatury czy opadów deszczu. Dzięki temu produktowi możliwe jest efektywne ocieplenie poddasza przez cały rok, bez względu na obowiązującą aurę na zewnątrz. Wykonanie izolacji poddasza przy użyciu tego granulatu zajmuje zwykle tylko jeden dzień i nie wymaga długotrwałego wietrzenia czy demontażu istniejącej konstrukcji.

Do aplikacji granulatu GRANROCK SUPER zaleca się wykorzystanie specjalistycznych maszyn takiej jak np. TURBISOL 164 do nadmuchu granulatów izolacyjnych, które gwarantują równomierne pokrycie powierzchni. Produkt ten doskonale wypełnia zarówno poziome przestrzenie na nieużytkowych poddaszach i wentylowanych stropodachach, jak i pionowe, obejmując ściany. Granulat umożliwia również izolację trudno dostępnych obszarów, gdzie użycie innych materiałów izolacyjnych, takich jak maty czy płyty z wełny skalnej, jest niemożliwe.

Jeśli artykuł zaintrygował Cię i zastanawiasz się nad zakupem GRANROCK SUPER do izolacji poddaszy, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu klikając tutaj. Nie zwlekaj – stwórz z GRANROCK SUPER komfortowy i bezpieczny dom już dziś!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat GRANROCK SUPER przy budowie i dociepleniu domu, skontaktuj się z nami na Doradztwo handlowe Warszawa / Pruszków

Zobacz również: