ARTYKUŁY BUDOWLANE

ARTYKUŁY BUDOWLANE
MW Dom to sklep z artykułami budowlanymi Warszawa - Pruszków, które muszą się znaleźć w domowym i profesjonalnym warsztacie. Są nieocenioną pomocą w wykonywaniu każdej pracy. Wśród dostępnego asortymentu znajdziecie między innymi: taśmy zabezpieczające, taśmy maskujące, taśmy tynkarskie, kleszcze zaciskowe, gąbki glazurnicze, wkłady do malowania oraz folie ochronne. Ofertę wzbogaciliśmy również o artykuły metalowe i odzież BHP.Produkty, dostępne w naszym sklepie, pomagają w sprawnym przeprowadzeniu prac remontowych. Taśmy wykorzystacie także do zabezpieczania powierzchni podczas malowania czy izolowania widocznych przewodów elektrycznych. Niezbędnym wyposażeniem do prowadzenia remontu są również folie malarskie, sprzedawane w wielu rozmiarach oraz grubościach.

Artykuły budowlane

Oferujemy artykuły budowlane ogólnego zastosowania, a także produkty przeznaczone do konkretnych zadań. W kategorii tej znajdziecie artykuły glazurnicze, usprawniające układanie płytek. Klipsy poziomujące, gąbki, szpachle gumowe, narożniki czy kliny to niezbędne wyposażenie każdego, kto chce zamontować glazurę w pomieszczeniu. W ofercie posiadamy również komplet glazurniczy, ułatwiający mycie płytek po fugowaniu.Oferowane artykuły budowlane mają ceny zróżnicowane, w zależności od rodzaju produktu oraz jego przeznaczenia. Okresowo przeprowadzamy akcje promocyjne, umożliwiając zakup poszczególnych artykułów w atrakcyjnej cenie. Wystarczy regularnie sprawdzać naszą stronę internetową lub skontaktować się z pracownikami MW Dom, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat aktualnych akcji rabatowych.

Artykuły budowlane Warszawa - Pruszków

Nasz sklep oferuje artykuły budowlane Warszawa - Pruszków produkowane przez uznane na rynku marki. Różnorodność asortymentowa sprawia, że bez trudu dopasujecie wałki, gąbki, kliny czy taśmy do swoich potrzeb oraz rodzaju prowadzonych prac. Zakupy możecie zrealizować bezpośrednio w naszym sklepie w Pruszkowie lub za pośrednictwem strony internetowej, na której umieszczamy dostępne produkty.Budowlane artykuły wysyłamy własnym transportem. Dysponujemy 3 samochodami z HDS, 2 z windą i trzema dostawczymi. Zakupy w małej ilości i na dużą odległość wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, dzięki czemu otrzymacie je już następnego dnia roboczego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie wątpliwości wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy pomogą w wyborze odpowiednich artykułów, a także udzielą wszelkich informacji związanych z realizacją zamówienia.