CEMENTY I ZAPRAWY BUDOWLANE

CEMENTY I ZAPRAWY BUDOWLANE
Oferta MW-Dom Warszawa - Pruszków to także cementy i zaprawy budowlane, wykorzystywane do prowadzenia różnorodnych prac, w tym do wykonywania i naprawy powłok betonowych. Zadbaliśmy o to, abyście w naszym sklepie znaleźli wszystkie produkty, jakie potrzebne będą do przeprowadzenia drobnego remontu czy skomplikowanej inwestycji budowlanej. Współpracując z uznanymi na rynku markami, takimi jak Bolix, Sopro czy Geolite, klientom dostarczamy produkty wyróżniające się trwałością i łatwością w aplikacji. Jeśli nie wiesz, jaką zaprawę wybrać, aby sprawdziła się w konkretnym zastosowaniu – skorzystaj z naszej pomocy. Specjaliści MW-Dom udzielą wszelkich niezbędnych informacji o każdym produkcie, a także wskażą rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb oraz rodzaju prowadzonych prac remontowo – budowlanych.

Beton

W naszym sklepie znajdziesz beton, w formie gotowej suchej mieszanki, dzięki czemu przygotujesz trwałą zaprawę o klasie C20/25. Do czego można wykorzystać tego rodzaju beton? Przede wszystkim do wykonania wylewek i posadzek w pomieszczeniach piwnicznych, garażu czy warsztacie. Dzięki właściwościom mrozoodpornym zaprawa może być stosowana również na zewnątrz budynków. Kolejnym produktem, o jakim warto pamiętać, szczególnie przy nieco bardziej zaawansowanych pracach remontowych, jest naprawcza zaprawa do betonu. To produkt wzmacniający beton zbrojony. Zaprawa monolityczna krystalizuje na podłożu, gwarantując trwałość skały mineralnej. Inwestorzy i wykonawcy doceniają ten produkt również za szybkość wiązania – wystarczy jeden dzień, aby wykonać kompletną naprawę.

Wylewka samopoziomująca

Wylewka samopoziomująca, jaką znajdziecie w sklepie MW-Dom, to produkt niezbędny przy wyrównywaniu posadzki. Dzięki zaprawie, nazywanej inaczej masą samorozlewną, sprawnie przygotujecie podłoże do montażu płytek, paneli czy drewna. Oferowane wylewki dostępne są w formie bezskurczowej, suchej mieszanki – łatwej w obróbce. Cechą wyróżniającą te produkty jest także bardzo dobry rozpływ, ułatwiający szybkie i precyzyjne poziomowanie posadzki. Kolejnym produktem, w jaki należy się wyposażyć, planując przeprowadzenie remontu, jest zaprawa murarska. W ofercie MW-Dom Warszawa - Pruszków znajdziecie zaprawy o wytrzymałości ponad 10MPa, które doskonale sprawdzą się przy budowie ścian nośnych. Oferujemy zaprawy w formie gotowych mieszanek, co znacznie usprawnia prace budowlane. Jeśli natomiast poszukujecie produktu idealnego do klejenia bloczków silikatowych oraz gazobetonowych – rozwiązaniem jest zaprawa cienkowarstwowa, jaką posiadamy w ofercie. Produkt jest wydajny i trwały, a niewielka grubość wykonywanej spoiny (od 1 do 3 mm) zapobiega tworzeniu się mostków termicznych. Jeśli szukacie zapraw budowlanych, przeznaczonych do różnorodnego zastosowania – skorzystajcie z naszej oferty. Pracownicy MW-Dom Warszawa - Pruszków chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat poszczególnych produktów, a także pomogą w ich dopasowaniu do rodzaju prac, jakie chcecie wykonać.