MATERIAŁY IZOLACYJNE

MATERIAŁY IZOLACYJNE

MATERIAŁY IZOLACYJNE

Prawidłowo wykonana izolacja budynków to nie tylko poprawa waszego komfortu, zarówno zimą, jak i latem, ale przede wszystkim oszczędność w kosztach eksploatacji. Zmniejszone rachunki zauważycie przede wszystkim podczas sezonu grzewczego. Zadbajcie więc o ocieplenie budynku dopiero wznoszonego, jak i tego, który już eksploatujecie.

Materiały, jakie znajdziecie w naszym sklepie, przeznaczone są do wykonania izolacji zewnętrznych oraz wewnętrznych. Dysponujemy szerokim wyborem systemów ociepleniowych oraz akcesoriów do montażu styropianu czy wełny mineralnej, ułatwiających układanie warstwy izolacyjnej.

Izolacja zewnętrzna i wewnętrzna

Izolacja zewnętrzna jest rozwiązaniem najczęściej wybieranym przez inwestorów. Może być montowana na elewacji budynków istniejących oraz nowo budowanych. Do jej wykonania wykorzystywany jest zwykle styropian lub wełna mineralna, które doskonale izolują nie tylko pod względem termicznym, ale także akustycznym. W ofercie MW-Dom znajdziecie styropian do zastosowań elewacyjnych, produkowany przez uznane na rynku marki, takie jak: Krasbud, Knauf, Austrotherm, Termoorganika czy Arsanit. Alternatywą dla tego rozwiązania jest wełna skalna Rockwool, Isover, Petralana, Neowool oraz Ursa, które również posiadamy w ciągłej sprzedaży.

W budynkach, w których z różnych względów niemożliwe jest przeprowadzenie prac remontowych na elewacji, doskonale sprawdza się izolacja wewnętrzna. W MW-Dom znajdziecie wysokiej jakości produkty, przeznaczone do wykonania ocieplenia od środka. Nasza oferta obejmuje między innymi styropiany oraz wełnę mineralną, cechujące się odpornością ogniową oraz paroprzepuszczalnością. Rozwiązania te doskonale sprawdzają się również przy ocieplaniu poddaszy użytkowych, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia zapotrzebowania budynku na ciepło.

Kołki mocujące i inne akcesoria

W naszym asortymencie znajdziecie wszystkie produkty, niezbędne do wykonania efektywnego ocieplenia budynku. Oprócz materiałów izolacyjnych oferujemy między innymi kołki mocujące marek: Koelner, Starfix oraz Wkręt-Met, dostosowane do różnych rodzajów materiałów ociepleniowych. Wśród dostępnego asortymentu posiadamy kołki fasadowe wbijane z długą strefą rozporu, przeznaczone do podłoży różnych kategorii.

Niezbędnym elementem izolacji jest także siatka podtynkowa, którą również znajdziecie w naszej ofercie. Produkt ten umożliwia wykonanie zbrojenia warstwy szpachlowej w różnych systemach ociepleń. W sprzedaży posiadamy między innymi siatki Caparol, Baumit oraz Bolix, które mogą stanowić dodatkowe zbrojenie warstw hydroizolacyjnych. Siatki dostępne są w rolkach o długościach 50 i 55 m.

Jeśli szukacie materiałów do wykonania izolacji budynku – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oprócz wysokiej jakości produktów zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne przy zakupach, świadczone przez naszych pracowników. Wystarczy skontaktować się z MW-Dom, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje o asortymencie, sprawdzić jego dostępność czy ustalić szczegóły realizacji zamówienia.