NARZĘDZIA RĘCZNE

NARZĘDZIA RĘCZNE
Pace, zdzieraki do tynków, szpachelki czy kielnie to narzędzia, jakie powinny znaleźć się w niezbędniku każdej osoby prowadzącej remont. Akcesoria te znacznie ułatwiają pracę, umożliwiając między innymi precyzyjną aplikację kleju, zaprawy czy tynku. W naszej ofercie znajdziecie narzędzia uznanych marek takich jak Kubala, Solid, Hardy, Dedra oraz Stanley, które zyskały uznanie profesjonalistów.Aby usprawnić realizację robót budowlanych, istotne jest właściwe dopasowanie narzędzi do rodzaju zadania. Jeśli nie wiecie, które kielnie czy pace wybrać – skorzystajcie ze wsparcia naszych specjalistów. Udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat dostępnego asortymentu, a także wskażą, które akcesoria będą przydatne do sprawnej realizacji remontu. Pełną ofertę narzędzi, ich ceny, a także zastosowanie możecie łatwo sprawdzić na stronie internetowej MW-Dom.

Pace

W naszej ofercie znajdziecie pace do różnorodnego zastosowania. Przydadzą się nie tylko do zacierania i fakturowania tynków, ale także do wykonania precyzyjnego spoinowania. W sklepie posiadamy między innymi pace z gąbką, wykonane z tworzywa sztucznego, które idealnie sprawdzają się przy zacieraniu mokrych tynków gipsowych. Paca wyposażona jest w gumowy podkład gąbkowy, o grubości 20 mm.Praktycznymi narzędziami, wykorzystywanymi przy aplikacji kleju pod glazurę czy wykładziny, są pace zębate. Ich cechą charakterystyczną jest nieprzywieranie spoiny do pacy, co znacznie ułatwia precyzyjne naniesienie kleju. Jeśli natomiast planujecie wykonywanie tynków -polecamy pace tynkarskie, które umożliwiają między innymi fakturowanie tynków strukturalnych. Posiadają ergonomiczny i wyprofilowany uchwyt, zapewniający wygodne korzystanie z narzędzia.

Kielnie

W naszej ofercie znajdziecie także kielnie, służące do nakładania i rozprowadzania zapraw budowlanych przy murowaniu czy do ręcznego narzucania tynków. To proste w swej konstrukcji narzędzie może być wykorzystywane także do innych prac, czego przykładem są kielnie sztukatorskie. Umożliwiają precyzyjne nakładanie kleju czy zaprawy, co przydaje się przede wszystkim przy drobnych pracach naprawczych, realizowanych na remontowanych ścianach. Dzięki wyprofilowanej konstrukcji kielni aplikowana na powierzchnię spoina, z łatwością dotrze do każdego miejsca.W ofercie posiadamy także kielnie trapezowe, dostępne w różnych rozmiarach. Przeznaczone są do rozprowadzania zapraw oraz klejów, podczas tradycyjnych robót murarskich czy wypełniania niewielkich szczelin. Podobnie jak kielnie trójkątne, wykonane są z kwasoodpornej stali nierdzewnej, która gwarantuje narzędziom wieloletnią trwałość. W sklepie MW-Dom znajdziecie również szpachle, o różnych kształtach i wielkościach – niezbędne przede wszystkim przy pracach wykończeniowych.Jeśli szukacie narzędzi przydatnych w domowych pracach remontowych lub chcecie zaopatrzyć pracowników swojej firmy budowlanej w niezbędne akcesoria – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta MW-Dom, aby uzyskać szczegółowe informacje o asortymencie, jego dostępności, a także warunkach realizacji zamówienia.