CHEMIA BUDOWLANA

CHEMIA BUDOWLANA

Chemia budowlana

Grunty, fugi, folie w płynie, preparaty czyszczące czy silikony to chemia budowlana, którą znajdziecie w naszym sklepie. Asortyment jest bardzo bogaty, dzięki czemu w jednym miejscu możecie kupić niezbędne produkty do każdego rodzaju prac. Dysponujemy chemią przeznaczoną do pielęgnacji i czyszczenia powierzchni, a także preparatami wiążącymi i uszczelniającymi.Podstawą prowadzenia robót remontowych oraz budowlanych jest właściwe zagruntowanie powierzchni. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne grunty, przeznaczone zarówno do powierzchni ścisłych i gładkich, jak i do tynków i powierzchni porowatych. Niektóre z gruntów barwione są na różne kolory, co znacznie ułatwia ich aplikację i równomierne rozłożenie. Grunty mogą być nakładane bezpośrednio tynki gipsowe, kleje do ceramiki przed układaniem płytek i gresów, gładzie, farby i tynki elewacyjne lub przed układaniem płyt G-K.

Chemia budowlana Pruszków

Profesjonalna chemia budowlana, którą oferuje sklep MW Dom Warszawa - Pruszków to również wysokiej jakości fugi. Możecie je wybrać spośród szerokiej palety kolorystycznej. Produkty te umożliwiają wykonanie spoinowania o szerokości od 6 do 20 mm. Cechują się wysoką odpornością na przenikanie wody i powstawanie rys. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać je w czystości. Fugi mogą być wykorzystywane również na ściany i podłogi ogrzewane.

Chemia budowlana Warszawa - Pruszków

Hurtownia chemii budowlanej MW-Dom Warszawa - Pruszków to także szeroki wybór preparatów czyszczących, pielęgnujących i zabezpieczających. Mogą być stosowane do elewacji, chroniąc ją przed graffiti. Trwałość powłoki wynosi nawet 5 lat, a preparat nie zmienia koloru ani wyglądu okładziny. Oferujemy także profesjonalne środki do mycia ścian zewnętrznych, ułatwiające usuwanie tłustych osadów, sadzy czy pyłów , glonów i mikroorganizmów.

Chemia budowlana sklep

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą chemię budowlaną. W razie pytań wystarczy skontaktować się ze sklepem MW Dom Warszawa - Pruszków, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje o każdym z dostępnych produktów. Ich opis znajdziecie również na stronie internetowej, umożliwiającej złożenie zamówienia. Wszystkie produkty dostarczamy transportem własnym lub – w przypadku znacznych odległości – wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.