GRUNTY BUDOWLANE

GRUNTY BUDOWLANE

Grunty budowlane

Grunt jest preparatem znanym każdemu, kto samodzielnie prowadził remont. Wykorzystywany jest do przygotowania powierzchni do malowania czy przed nałożeniem tynku. Środek gruntujący zapobiega nadmiernemu wchłanianiu wody przez ściany i posadzki, znajdując zastosowanie przy pracach prowadzonych wewnątrz oraz na zewnątrz budynku.

Grunty budowalne sklep

W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości grunt do podłoży, dostępny w różnych wersjach i pojemnościach. Oferujemy produkty przeznaczone do stosowania przed pracami tynkarskimi, glazurniczymi czy dociepleniowym.

Podkład tynkarski Warszawa - Pruszków

Podkład tynkarski, który oferujemy naszym klientom, to produkt znacznie ułatwiający nakładanie tynków. Wzmacnia podłoże, redukując pylistość i ujednolicając jego chłonność. Jest nieodłącznym elementem systemów ociepleniowych, opartych o płyty styropianowe EPS oraz płyty z wełny mineralnej. W ofercie posiadamy preparat gruntujący przeznaczony do stosowania pod tynki silikonowe, akrylowe, gipsowe, mineralne oraz mozaikowe.

Jeśli poszukujecie wysokiej jakości produktu przeznaczonego do wzmacniania oraz wyrównania chłonności podłoża przed ułożeniem płytek czy tynku, polecamy grunt krzemianowo-polimerowy. To wysokowydajny preparat, zalecany także do przygotowania podłoża pod izolacje mineralne, polimerowe oraz bitumiczne. Dostępny jest w opakowaniach o pojemności 1, 5 oraz 10 litrów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, obejmującą grunty przeznaczone do różnorodnego zastosowania. Wszystkie produkty, wraz z ich szczegółowym opisem oraz przykładami wykorzystania, zamieszczone są na stronie internetowej MW-Dom Warszawa - Pruszków, na której złożycie także zamówienie. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości związanych z realizacją zamówienia – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Gruntowanie ścian

Gruntowanie ścian przed malowaniem