TYNKI

 • KREISEL 651 L MASZYNOWY TYNK GIPSOWY LEKKI

  20.00 
 • KREISEL 550 OBRZUTKA CEMENTOWA

  15.00 
 • TYNK 503SL TYNK MASZYNOWY CEMENTOWO-WAPIENNY SUPERLEKKI

  15.50 
 • KNAUF GOLDBAND RĘCZNY TYNK GIPSOWY

  35.00 
 • CAPAROL FASSADENPUTZ SISI TYNK SILIKONOWO-SILIKATOWY

  170.00 
 • TYNK CEMENTOWO-WAPIENNY CAPAROL UNIVERSAL 25KG

  19.00 
 • BAUMIT RATIO GLATT L TYNK GIPSOWY MASZYNOWY LEKKI 30KG

  20.00 
 • BAUMIT MPI 25 L 25KG TYNK CEMENTOWO-WAPIENNY WEWNĘTRZNY LEKKI

  13.00 
 • TYNK GIPSOWY LEKKI KNAUF MP 75 L 30 KG TYNK MASZYNOWY

  22.00 
TYNKI
Tynki to kategoria w naszym sklepie, w której znajdziecie produkty do wykorzystania wewnątrz budynku. W sprzedaży posiadamy między innymi tynki lekkie, cechujące się gładką powierzchnią, wysoką przyczepnością oraz niskim zużyciem, a także zaprawy do maszynowego lub ręcznego wykonywania cementowej obrzutki pod tynki cementowo – wapienne. Dzięki tak dużej różnorodności asortymentowej, w sklepie MW-Dom oferujemy produkty do szerokiego zastosowania wewnątrz budynków. Współpracujemy z uznanymi na rynku markami, proponując klientom między innymi tynki Caparol, Knauf, Baumit czy Kreisel. Wszystkie zaprawy cechują się paroprzepuszczalnością, zapewniając ścianom optymalną wymianę powietrza.

Tynk gipsowy

W naszej ofercie znajdziecie między innymi tynk gipsowy, który charakteryzuje się bardzo szybkim wiązaniem. Może być nakładany maszynowo lub ręcznie. Zaprawa gwarantuje gładką powierzchnię, doskonałą pod farby lub tynki szlachetne na ścianach i stropach z bloczków, elementów ceramicznych, wapienno – piaskowych oraz betonowych. Tynki gipsowe przeznaczone do nakładania ręcznego w składzie posiadają dodatki spowalniające proces wiązania, dzięki czemu możliwe jest ich precyzyjne obrobienie, zanim warstwa zaprawy stwardnieje. Kolejnym produktem, jaki posiadamy w sprzedaży, jest tynk wapienny. Mieszanki te charakteryzują się długim okresem wiązania, dlatego też nie wymagają natychmiastowej obróbki. Ich odmianą są tynki cementowo – wapienne, o wysokich parametrach odpornościowych. Zaprawy te doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach suchych, jak i wilgotnych, takich jak łazienki oraz kuchnie.

Tynki wewnętrzne

Jeśli nie wiecie, jakie tynki wewnętrzne zastosować w waszym domu – skorzystajcie z porad naszych specjalistów. Przedstawią wam parametry techniczne poszczególnych mieszanek, a także ich właściwości, dzięki czemu łatwo dopasujecie konkretny produkt do rodzaju pomieszczenia. Tynki Kreisel, Baumit czy Knauf występują w wersjach zarówno do nakładania ręcznego, jak i maszynowego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty obejmującej tynki. Współpracujemy zarówno z firmami remontowo – budowlanymi, jak i z prywatnymi inwestorami, którym – oprócz wysokiej jakości produktów – oferujemy także profesjonalne doradztwo. W sklepie posiadamy również bogatą ofertę tynków elewacyjnych oraz narzędzi ułatwiających nakładanie i obróbkę zapraw.