EFEKTY DEKORACYJNE

EFEKTY DEKORACYJNE
Jeśli szukasz oryginalnego i trwałego sposobu na wykończenie ścian wewnętrznych lub elewacji budynku – wykorzystaj efekty dekoracyjne na ścianę, jakie posiadamy w naszej ofercie. To nowoczesne rozwiązania, pozwalające na łatwe i szybkie wykończenie powierzchni, niezależnie od materiału, z jakiego ściana została wykonana. Okładziny doskonale sprawdzą się w każdym obiekcie, tworząc estetyczną oraz dekoracyjną powierzchnię.Co wyróżnia okładziny? Przede wszystkim uniwersalność w zakresie zastosowania, a także design, jaki tworzą w pomieszczeniu czy na elewacji. Na uwagę zasługuje wygląd paneli, które doskonale imitują naturalne materiały, takie jak piaskowiec, drewno, granit czy beton. Dzięki zastosowaniu tych produktów nie tylko zminimalizujesz czas przeznaczony na prace wykończeniowe, ale także stworzysz niepowtarzalną aranżację obiektu.

Panel elewacyjny

Każdy panel elewacyjny to innowacyjny produkt, wykonywany ze specjalnie dobranej mieszanki surowców. Okładzina nie wymaga stosowania dodatkowych systemów mocowania, z uwagi choćby na lekkość poszczególnych paneli. Płyta granitowa nawiązuje swym wyglądem do naturalnego kamienia, doskonale wpisując się w stylistykę nowoczesnych i minimalistycznych budynków. Panel kwarcowy Greinplast jest okładziną, którą łatwo utrzymacie w czystości – wystarczy wykorzystać tradycyjne środki myjące, aby odświeżyć wygląd elewacji z paneli.Wartą podkreślenia jest waga poszczególnych elementów okładziny, która jest znacznie niższa od naturalnego kamienia. Co zyskujecie dzięki temu? Możliwość zainstalowania paneli na każdym rodzaju elewacji, także w miejscach, gdzie tradycyjne materiały nie mogą być zastosowane z uwagi na ich ciężar oraz konieczność wykorzystania specjalnych systemów montażowych. Dzięki płycie granitowej nie musicie więc rezygnować z wymarzonej estetyki elewacji, nawet jeśli uwarunkowania techniczne nie pozwalają na zastosowanie kamienia naturalnego.

Beton elewacyjny

W ofercie MW-Dom znajdziecie także beton elewacyjny, sprzedawany w formie gotowych paneli. Produkt jest mieszaniną cementów, kruszyw mineralnych, spoiw polimerowych, włókien antyskurczowych, środków modyfikujących oraz zwiększających niepalność materiału. Surowce te wpływają nie tylko na wysoką odporność paneli, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo budynku. Okładzinę z betonu architektonicznego możecie zastosować nie tylko na elewacji, ale także wewnątrz pomieszczeń, tworząc przestrzeń o industrialnym charakterze.Jeśli natomiast wolicie design klasyczny, wybierzcie panel elewacyjny piaskowiec, który jest ponadczasowym rozwiązaniem, stosowanym zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i w domach. Dostępna w naszym sklepie okładzina może być wykorzystana w budynku oraz na elewacji. Z uwagi na niską wagę oraz brak konieczności montażu systemów przenoszących obciążenie na ściany nośne budynku, panel elewacyjny piaskowiec doskonale sprawdzi się również przy pracach renowacyjnych w obiektach, w których tradycyjny kamień nie może być zastosowany.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty obejmującej panele przeznaczone do stosowania na elewacji oraz wewnątrz budynku. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do waszej dyspozycji. Specjaliści MW-Dom pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania, dopasowanego do waszych oczekiwań estetycznych oraz uwarunkowań technicznych konkretnego budynku.