GREINPLAST

GREINPLAST
greinplastOferta MW-Dom obejmuje również asortyment polskiej marki Greinplast, obecnej na rynku od 1997 roku. Firma posiada bogaty katalog produktów, przede wszystkim w zakresie chemii budowlanej, a także materiałów wykończeniowych, okładzin elewacyjnych oraz systemów dekoracyjnych do wnętrz.

Greinplast – panele elewacyjne

Greinplast jest producentem między innymi nowoczesnych paneli elewacyjnych, występujących w wersji kwarcowej – imitującej płyty granitowe oraz w wersji nawiązującej do stylistyki drewna. Deska elewacyjna Greinplast to doskonałe rozwiązanie nie tylko ze względów estetycznych czy ekonomicznych, ale także z uwagi na możliwość jego zastosowania również w na elewacjach, na których tradycyjna okładzina nie może być zamontowana.Panele cechują się niską wagą oraz prostym systemem mocowania. W naszej ofercie posiadamy różnorodne wersje paneli, które można dopasować do indywidualnej stylistyki nieruchomości. Materiały te doskonale sprawdzą się także we wnętrzach, jako ozdoba ciągów komunikacyjnych, czy pomieszczeń o industrialnym charakterze. Greinplast oferuje system dedykowany do aplikacji paneli, czyli podkład gruntujący klej montażowy akrylowy oraz lazur.

Chemia budowlana, tynki i farby Greinplast

W ofercie Greinplast znajdziecie także chemię budowlaną, przeznaczoną do różnorodnego zastosowania. Są to między innymi fugi, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, preparaty gruntujące, kleje, masy szpachlowe oraz środki do usuwania zabrudzeń mineralnych. Producent oferuje również wyroby do drewna, takie jak oleje impregnujące, impregnaty techniczne czy lakierobejce.MW-Dom to także szeroki wybór zapraw tynkarskich. Tynki zewnętrzne Greinplast dostępne są w wersjach silikonowej i nanosilikonowej przeznaczonych do aplikacji ręcznej jak i maszynowej. Tynk silikonowy Greinplast dostępny jest w wielu kolorach według palety producenta lub – podobnie jak inne produkty tej marki – może być dowolnie barwiony w Systemie Barwienia Greinplast. W ofercie MW-Dom znajdziecie także tynki mozaikowe do wnętrz, w tym wersje ozdobne, wzbogacone brokatem.Osobną kategorią produktową, jaką proponuje Greinplast, są farby. Znajdują zastosowanie wewnątrz budynków, zapewniając estetyczne i trwałe wykończenie ścian i sufitów. Dostępne są między innymi w wersji akrylowej i lateksowej, w bogatej palecie kolorystycznej. Wyjątkowymi właściwościami cechuje się ceramiczna farba Greinplast, tworząca powłoki odporne nawet na intensywne szorowanie.Tynki zewnętrzne Greinplast dostępne są w wersjach silikonowej i nanosilikonowej przeznaczonych do aplikacji ręcznej jak i maszynowej.