ISOROC

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
ISOROC
isorocIsoroc to firma, która swoją działalność rozpoczęła w 2004 roku. Przedsiębiorstwo produkcyjne funkcjonuje na bazie zamkniętego w roku 2002 zakładu produkcji papy i wełny mineralnej Izolacja S.A. Marka od samego początku, z powodzeniem zajmuje się produkcją wełny mineralnej, a jej zakład mieści się w Warmińsko - Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Nidzicy.Pełen asortyment wyrobów z wełny mineralnej Isoroc Polska zapewnia znaczną poprawę efektywności energetycznej, a także akustycznej budynków. Wełna Isoroc zapewnia izolację termiczną i akustyczną, ale poza tym świetnie sprawdza się również jako przeciwogniowa konstrukcja budowlana. Efektywność produktów zakładu z Nidzicy posiadają najwyższą klasę reakcji na ogień określane symbolem A1.

Isoroc Polska ze wsparciem Grupy Saint-Gobain

Od 24 listopada 2017 roku firmę Isoroc pod swoje skrzydła wzięła potężna Grupa Saint-Gobain. Wzmocniło to znacznie strategiczną pozycję marki jako producenta materiałów izolacyjnych w Europie Środkowej. Produkcja wełny mineralnej Isoroc ma miejsce na jednej linii, jednak istnieją plany uruchomienia kolejnej, co ma zwiększyć realizację dostaw także za granicę (Niemcy, kraje skandynawskie).W propozycjach producenta znaleźć można również wysokiej jakości płytę Isoroc Isofas. Jest to płyta z wełny mineralnej, która przeznaczona została do izolacji ogniowej, akustycznej oraz termicznej.

Zastosowanie materiałów termoizolacyjnych Isoroc

Wełna mineralna Isoroc wykorzystana została w wielu znanych inwestycjach. Najbardziej popularne obiekty, w których użyto materiałów Isoroc, to: Stadion Cracovii w Krakowie, Szpital Miejski w Zawierciu, budynek Złota 44 w Warszawie, Apartamenty Mała Góra w Krakowie, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Galeria Serenada w Krakowie, czy Osiedle Garnizon w Gdańsku.W sklepie M-W Dom w Pruszkowie przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wysokiej jakości wełny mineralnej najlepszych producentów. Zapraszamy do sklepu, w którym profesjonalna obsługa chętnie i rzeczowo wspomoże Państwa decyzję swoją wiedzą i doświadczeniem.