ISOROC

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

ISOROC
isoroc Isoroc to firma, która swoją działalność rozpoczęła w 2004 roku. Przedsiębiorstwo produkcyjne funkcjonuje na bazie zamkniętego w roku 2002 zakładu produkcji papy i wełny mineralnej Izolacja S.A. Marka od samego początku, z powodzeniem zajmuje się produkcją wełny mineralnej, a jej zakład mieści się w Warmińsko - Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Nidzicy. Pełen asortyment wyrobów z wełny mineralnej Isoroc Polska zapewnia znaczną poprawę efektywności energetycznej, a także akustycznej budynków. Wełna Isoroc zapewnia izolację termiczną i akustyczną, ale poza tym świetnie sprawdza się również jako przeciwogniowa konstrukcja budowlana. Efektywność produktów zakładu z Nidzicy posiadają najwyższą klasę reakcji na ogień określane symbolem A1.

Isoroc Polska ze wsparciem Grupy Saint-Gobain

Od 24 listopada 2017 roku firmę Isoroc pod swoje skrzydła wzięła potężna Grupa Saint-Gobain. Wzmocniło to znacznie strategiczną pozycję marki jako producenta materiałów izolacyjnych w Europie Środkowej. Produkcja wełny mineralnej Isoroc ma miejsce na jednej linii, jednak istnieją plany uruchomienia kolejnej, co ma zwiększyć realizację dostaw także za granicę (Niemcy, kraje skandynawskie). W propozycjach producenta znaleźć można również wysokiej jakości płytę Isoroc Isofas. Jest to płyta z wełny mineralnej, która przeznaczona została do izolacji ogniowej, akustycznej oraz termicznej.

Zastosowanie materiałów termoizolacyjnych Isoroc

Wełna mineralna Isoroc wykorzystana została w wielu znanych inwestycjach. Najbardziej popularne obiekty, w których użyto materiałów Isoroc, to: Stadion Cracovii w Krakowie, Szpital Miejski w Zawierciu, budynek Złota 44 w Warszawie, Apartamenty Mała Góra w Krakowie, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Galeria Serenada w Krakowie, czy Osiedle Garnizon w Gdańsku. W sklepie M-W Dom w Pruszkowie przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wysokiej jakości wełny mineralnej najlepszych producentów. Zapraszamy do sklepu, w którym profesjonalna obsługa chętnie i rzeczowo wspomoże Państwa decyzję swoją wiedzą i doświadczeniem.