H+H

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
H+H
hplushH+H Polska to część Grupy H+H będącej wiodącym na świecie producentem (a drugim, jeśli chodzi o wielkość - w Europie) oraz dystrybutorem takich materiałów, jak: bloczki H+H betonowe (beton komórkowy), a także silikaty i zbrojone elementy wielkoformatowe wykorzystywane w branży budowlanej. Oferta skierowana jest głównie do firm wykonawczych, hurtowni budowlanych materiałów, a także do deweloperów.Polski oddział Grupy H+H powstał w 2006 roku i stabilnie rozwija się umacniając swoją pozycję. W 2015 roku H+H Polska objęła 100% akcji Grupy Prefabet S.A., która była jedną z największych producentów betonu komórkowego w Polsce, następnie w 2018 roku przejęła 99,19% udziałów Grupy SILIKATY Sp. z o.o., dzięki czemu rozpoczęła produkcję kolejnych materiałów budowlanych (między innymi: zaprawy klejące, produkty elewacyjne).

H+H Polska w liczbach

W skład Grupy Kapitałowej H+H Polska wchodzą aktualnie H+H Polska Sp. z o.o. oraz H+H Silikaty Sp. z o.o.. W firmie zatrudnionych jest ponad 800 pracowników, a produkcja prowadzona jest w 13 zakładach. 6 z nich zajmuje się tylko i wyłącznie produkcją betonu komórkowego (to Warszawa, Lidzbark, Gorzkowice, Reda, Żelisławice i Puławy), a 7 specjalizuje się w produkcji silikatów (w Krukach - koło Ostrołęki, w Piszu, Leżajsku, Jedlance, Kluczach, Ludyni i Przysieczynie).Dzięki temu możliwa jest niezwykle sprawna obsługa transakcji oraz łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty produktów. Firma H+H Polska wciąż rozwija się inwestując w coraz to nowsze linie technologiczne, dbając jednocześnie i ochronę środowiska, bezpieczeństwo pracy, a także w równym stopniu o wysoką jakość produktów.

Zalety produktów H+H Polska

Produkty znajdujące się w ofercie firmy H+H Polska doceniane są przez zadowolonych klientów, a także przez liczne jury różnorodnych rankingów, które przyznają marce nagrody, wyróżnienia i certyfikaty.Niewątpliwymi zaletami produktów H+H Polska są między innymi: energooszczędność, łatwość i szybkość budowy, odporność na ogień, ekologiczność, izolacja akustyczna, optymalne warunki, izolacja termiczna oraz innowacyjność.