AVISTA

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
AVISTA
avistaGrupa Avista to producent i dostawca materiałów budowlanych. Firma powstała w 2014 roku i przede wszystkim znana jest z certyfikowanych betonów towarowych. Na uwagę zasługują także, między innymi: cement Avista, czy zaprawa Avista. Zaprawa budowana Avista to podstawowy produkt chemii budowlanej, bez którego jakakolwiek budowa nie mogłaby zostać zrealizowana.Zaprawa budowlana to specjalna mieszanka wapienna lub cementowa, która w połączeniu z wodą staje się gęstą masą tworzącą solidny materiał do wykonania posadzki, budowy ściany, czy na przykład do wewnętrznej ochrony murów. Od niej zależy trwałość stawianego budynku i skuteczność jego ochrony przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi - dlatego niezwykle ważne jest, aby była produktem wysokiej jakości.

Beton towarowy Avista

Firma Avista od lat udoskonala swoje produkty pragnąc zwiększać satysfakcję swoim klientów. Obecnie w ofercie posiada między innymi certyfikowane betony towarowe: C8/10, C12/15, C16/20, C20/25, C25/30, C30/37, C40/45, a także specjalne betony drogowe, mostowe, kontraktowe, podsypki piaskowe oraz stabilizacje: 1,5 Mpa, 2,5 Mpa, 5,5 Mpa.Grupa Avista wyposażona jest w pompy służące do pompowania beton, dzięki czemu może sprostać życzeniom klientów o długości od 24 mb do 80 mb. Zakład obsługuje zarówno firmy budowlane, deweloperskie i brukarskie, jak i każdego klienta indywidualnego. Oferowana jest nawet możliwość dostarczenia materiału bezpośrednio na budowę.

Oferta Grupy Avista

W ofercie firmy Avista znaleźć można wysokiej jakości wapno superbiałe (pakowane w 25 kilogramowe worki na paletach ważących 1 tonę) oraz cement, który foliowany jest termozgrzewalnym kapturem i pakowane na paletach o wadze 1,4 tony każda. Cement dystrybuowany przez firmę Avista, to: cement portlandzki CEM | 42,5 R, cement portlandzki CEM | 32,5 R, cement portlandzki CEM II/B-V 32,5 R, a także cement murarski MC 22,5 X.Poza zaprawą budowlaną, betonem, cementem i wapnem, Avista w swojej ofercie prezentuje także kruszywa budowlane (mieszanki, piaski, pospółki, piasek wiślany, kopalniany, żwiry płukane, grysy dolomitowe, bazaltowe i granitowe), kostkę brukową, a także pustaki budowlane.