MUREXIN

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
MUREXIN
murexinFirma Murexin to producent idealnie dopasowanych produktów, systemów dedykowanych dla podmiotów z branży budowlanej. Chemia budowlana Murexin wytwarzana jest łącznie w wielkości ponad 3000 produktów. Marka w swojej misji łączy wiekową tradycję z dążeniem do osiągnięcia najwyższej jakości produktów niezbędnych w budownictwie.Murexin to część austriackiej grupy Schmid Industieholding GmbH, która posiada niesamowitą tradycję biznesową. W swoich rodzinnych kręgach, w holdingu zrzesza takie firmy jak Austrotherm, Furtenbach, Baumit, Wopfinger Transportbeton, Lorencic, Ortner oraz Wolf Plastics.

O firmie Murexin

Główna siedziba firmy Murexin mieści się w Wiener Neustadt (AT), gdzie funkcjonuje zarówno zakład produkcyjny, centralny magazyn, jak i centrum laboratoryjne odpowiadające za rozwój, kontrolę oraz badania nad jakością.Firma Murexin ma za sobą ponad 90-letnie doświadczenie, podczas którego nie tylko dba o osiąganie jak najwyższej jakości produktów, ale także o zrównoważony rozwój i ekologię. Produkty marki Murexin, między innymi: zaprawa, Murexin klej, zaprawa klejowa Murexin fuga, dostępne są na ponad 30 rynkach eksportowych. Dystrybuowane są poprzez sprzedaż bezpośrednią, spółki zależne, a także partnerów dystrybucyjnych.

Oferta marki Murexin Polska

Oddział Murexin Polska istnieje od 2004 roku. Jego siedziba umiejscowiona jest w Krakowie. Produkty oferowane przez firmę stworzone zostały przy utrzymaniu najwyższych standardów technicznych. Proces produkcji oszczędza naturalne zasoby, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska, a tym samym dla użytkownika. Produkty marki są jednocześnie nowoczesne, ale i proekologiczne. Są także łatwe w obróbce, a do tego szybkie w aplikacji.Produkty marki Murexin dzielą się na następujące kategorie: systemy klejenia wykładzin i parkietu, systemu powłok żywicznych, systemy klejenia płytek i kamienia, systemy naprawy betonu i wykonywania jastrychu, a także systemy hydroizolacji. Część z nich dostępna jest także w sklepie internetowym MW-Dom na stronie https://mw-dom.pl/.