POLBRUK

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
POLBRUK
polbrukPolbruk S.A. to jeden z największych producentów materiałów betonowych w Polsce. Specjalizuje się w aranżacjach małej architektury oraz stylowych nawierzchni. To polski oddział międzynarodowego koncernu CRH. Takie wsparcie od kluczowego dystrybutora materiałów budowlanych na świecie pomaga firmie Polbruk w nieustannym rozwoju oraz wprowadzaniu coraz to nowszych produktów o coraz lepszej jakości.Marka Polbruk utożsamiana jest głównie z nawierzchnią wykonaną z kostek brukowych, ale firma posiada w swoim portfolio aż ponad 400 produktów z różnych segmentów. W ofercie Polbruku znaleźć można wiele rozmaitych wzorów płyt oraz kostek dekoracyjnych i szlachetnych. Kostka brukowa Polbruk dostępna jest w różnorodnych kształtach, wymiarach i kolorach.

Prestiżowe obiekty, w których wykorzystana została kostka Polbruk

Kostka Polbruk to najbardziej popularna i najczęściej stosowana kostka brukowa w Polsce. Nie dziwi więc fakt, że wykorzystywana jest w wielu prestiżowych lokalizacjach oraz przedsięwzięciach. Polbruk dostarczał kostki brukowej między innymi takim inwestycjom jak: Skwer Kościuszki w Gdyni, stacja kolejowa Gdańsk Wrzeszcz, ulica Piotrkowska w Łodzi, nowoczesne osiedle apartamentowców Lea 25 w Krakowie, monumentalny Pomnik Obrońców Wybrzeża na Westerplatte, deptak wokół stadionu Tauron Arena w Krakowie, historyczny Rynek Miejski w Boguchwale, centrum TechPark Kanlux w Radzionkowie i w wielu innych miejscach.

Potęga Polbruku zamknięta w praktycznej kostce brukowej

Firma Polbruk posiada aż 19 aktywnie działających zakładów produkcyjnych w całej Polsce. To lider na rynku, który nieustannie rozwija się i osiąga coraz ambitniejsze cele. Potrafi dostosować produkt do potrzeby klienta, co sprawia, że kostka brukowa Polbruk spełnia nawet największe wymagania. Jakość materiałów budowlanych producenta poparta jest nie tylkoopieniami zadowolonych klientów, ale również licznie przyznanymi nagrodami, między innymi: Superbrands Polska 2020, TOPBuilder 2019, czy ORZEŁ Tygodnika WPROST 2019.Kostka brukowa Polbruk dostępna jest w ofercie sklepu MW-Dom. Wszystkich Państwa, którzy znajdują się w pobliżu Pruszkowa zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie Państwo materiały budowlane najwyższej klasy.