KUBALA

KUBALA
kubalaIstniejąca na rynku od 1987 roku marka Kubala to kolejny producent wysokiej jakości narzędzi budowlanych, którego asortyment znajdziecie w naszym sklepie. To jeden z liderów rynku w kategorii ręcznych narzędzi budowlanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Co oferuje marka Kubala naszym klientom?Głównym asortymentem, dostępnym w MW-Dom, są szpachle, kielnie, pace, wałki oraz artykuły glazurnicze. Produkty cechują się wysoką jakości wykonania, ergonomicznością, która poprawia komfort korzystania z poszczególnych narzędzi. Materiały te sprawdzą się doskonale zarówno w zastosowaniach domowych, jak i profesjonalnych.

Szpachle Kubala

Szpachle Kubala produkowane są ze stali nierdzewnej, odpornej na działanie wilgoci, a tym samym na korozję. Marka proponuje szpachle o różnorodnych rozmiarach, przeznaczone do prac wykończeniowo – malarskich. Na uwagę zasługuje ergonomicznie zaprojektowany uchwyt z polipropylenu, który wpływa na wygodę korzystania z tych narzędzi.W ofercie producenta znajdziecie także szpachlę wielofunkcyjną, która – podobnie jak opisana powyżej – wykonana jest ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej. Inne polecane produkty to szpachle gumowe, fasadowe, dwustronne, a także japońskie, przeznaczone do szpachlowania delikatnych powierzchni.

Kielnie, pace i artykuły glazurnicze

Marka Kubala to również szeroki wybór kielni do spoinowania, sztukatorskich oraz trapezowych, a także pace do różnorodnego zastosowania. Paca gładka z zaokrąglonymi rogami, tarnik czy paca do tynków to jedynie kilka przykładów asortymentu oferowanego przez firmę Kubala. Produkty posiadają ergonomiczny, wyważony i wyprofilowany uchwyt, który znacznie ułatwia prowadzenie różnorodnych prac.Wśród produktów Kubala znajdziecie także akcesoria glazurnicze, czyli kleszcze zaciskowe, gąbki, klipsy, kliny oraz zestawy startowe, które idealnie sprawdzają się przy układaniu płytek. Osobom poszukującym kompleksowych rozwiązań, marka proponuje komplety glazurnicze, zawierające wiadro z kółkami, kratkę i rolki, czyli wszystko to, co jest niezbędne do mycia płytek po fugowaniu.