AUSTROTHERM

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
AUSTROTHERM
austrothermFirma Austrotherm Sp. z o.o. jest częścią austriackiego koncernu SiH. Od 1993 roku produkuje i sprzedaje materiały termoizolacyjne ze styropianu (EPS) o najwyższej jakości oraz polistyren ekstrudowany (XPS). Austrotherm XPS i EPS często wykorzystywane są w budownictwie przemysłowym oraz mieszkaniowym. Firma otrzymała wiele nagród potwierdzających wysoką jakość oferowanych produktów.W procesie produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie, które gwarantują, że styropian Austrotherm szczyci się stabilnością wymiarów, doskonałą spoistości, równością kątów oraz jednorodnością materiału. Każdy produkt poddawany jest ponadto kontroli sprawdzającej jego zgodność z europejskim systemem oceny zgodności. Styropian wytwarzany przez firmę Austrotherm znany jest jako styropian dla wymagających.

Austrotherm EPS 100 dostępny w sklepie MW-Dom

Sklep MW-Dom w swojej ofercie posiada najwyższej jakości styropiany. Sklep stawia na najrzetelniejszych producentów, dlatego w propozycjach nie mogłoby zabraknąć wyrobów firmy Austrotherm. Na uwagę na pewno zasługuje Austrotherm EPS 100 przeznaczony do izolacji cieplnej ścian, podłóg, stropodachów, stropów, tarasów, balkonów, a także izolacji cieplnej nakrokwiowej, pod systemy ogrzewania podłogowego, nad przejazdami oraz w prefabrykowanych płytach warstwowych.Austrotherm EPS 100 to płyty charakteryzujące się bardzo dobrą wytrzymałością mechaniczną. Cechuje się ponadto doskonałym współczynnikiem przewodzenia ciepła (tzw. lambda). Styropian Austrotherm wybierany jest najczęściej przez specjalistów do izolacji cieplnej ścian zewnętrznych, a także ścian piwnicznych.

Styropian grafitowy austrotherm 15 cm - cena jakości

Wysoka jakość wyrobów Austrotherm powoduje, że wydają się kosztować znacznie więcej od innych styropianów do izolacji cieplnej. Okazuje się jednak, że pomimo tak wysokiej jakości, styropian Austrotherm dostępny jest w całkiem przyzwoitej cenie. Przykładowo Styropian grafitowy austrotherm 15 cm kupić można w cenie około 50 złotych.