KRASBUD

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
KRASBUD
krasbudKrasbud Krasowski Sp. j. to firma budowlana z Czyżewa (jest to miejscowość w okolicach Zambrowa), która niezmiennie od 2009 roku wzmacnia swoją pozycję na rynku jako jeden z największych producentów styropianu w regionie. Fabryka styropianu to w 100% polska firma, która regularnie zwiększa produkcję, jednocześnie poszerzając asortyment o nowe produkty.Firma Krasbud dba o utrzymanie produkcji na wysokim poziomie w kwestii standardów jakościowych oraz estetycznych. Najważniejszą wartością dla właścicieli jest satysfakcja klientów, co owocuje stabilną pozycją na rynku i gwarancją trwałości i solidności materiału. Dzięki temu w sposób ekologiczny powstaje styropian, który doskonale sprawdza się w procesie termoizolacji, redukując zużycie energii.

Styropian Krasbud - wysoka jakość i nowoczesne technologie

Krasbud wyróżnia się wykwalifikowanym i profesjonalnym zespołem pracowników, a także nowoczesnym parkiem maszynowym. Posiada również nowoczesne laboratorium, w którym odbywają się liczne kontrole jakości i sprawdzane są parametry produktów gotowych oraz będących w fazie produkcji.Do produkcji styropianu Krasbud wykorzystuje surowce najbardziej renomowanych producentów polistyrenu, przy zastosowaniu optymalnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu powstaje styropian o najwyższej jakości, który spełnia kryteria Unii Europejskiej, a także jest zgodny z przepisami obowiązującymi na terenie Polski.

Styropian Krasbud w ofercie sklepu MW-Dom

Krasbud styropian jest dostępny w ofercie sklepu MW-Dom. Zamówić można różne rodzaje (o różnych specyfikacjach technicznych, z różnym przeznaczeniem) styropianu fasadowego, styropianu dachowego i podłogowego, styropianu fundamentowego oraz styropianu grafitowego.Krasbud jest producentem styropianu fasadowego w pięciu specyfikacjach (Fasada Standard, Fasada, Fasada Plus, Fasada EPS 70-040, Fasada Max EPS 70-038), dachowego i podłogowego w pięciu specyfikacjach (Dach/Podłoga Standard, Dach/Podłoga, Dach/Podłoga Plus, Dach/Podłoga EPS 100-038, Podłoga/Parking EPS 200-036), grafitowego w trzech specyfikacjach (Fasada Grafit, Fasada Grafit Plus, Dach/Podłoga Grafit EPS 70-031), fundamentowego w trzech specyfikacjach (Aqua, Dach/Podłoga EPS 100-038, Podłoga/Parking EPS 200-036). Pytaj o nie w sklepie MW-Dom.