SWISSPOR

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
SWISSPOR
Swisspor to polski producent styropianu, którego niewątpliwą przewagą na rynku materiałów budowlanych jest oferta zawierająca zarówno materiały do hydro oraz do termoizolacji. Nowoczesne izolacje budynków wymagają bowiem materiałów izolacyjnych, które będą prezentowały najwyższą jakość zarówno w piwnicy, jak i przy fasadzie i dachu.W dzisiejszych czasach ważna jest także energooszczędność, którą proponuje w swoich produktach Swisspor (nie mylić z Swissport - to inna, zagraniczna firma). Oferta marki zawiera materiały izolacyjne, a także materiały uszczelniające, które są doskonale zoptymalizowane pod względem energetycznym, co pomaga w uzyskaniu zdecydowanych oszczędności energii.

Satysfakcja klienta z wysokojakościowych produktów Swisspor

Firma Swisspor bardzo dba o satysfakcję klienta z oferowanych produktów. Bada potrzeby inwestorów i wykonawców budowlanych, aby jak najlepiej trafiać z produktem. Bardzo dużą wagę przywiązuje do trwałości i wysokiej jakości wyrobów. Produkty Swisspor odpowiadają wymogom ekologicznym, jak i największym wymaganiom klientów.Aby spełniać oczekiwania klientów, firma Swisspor Polska dba o zwiększanie kompetencji pracowników uszeregowanych w stałe i sztywno zorganizowane struktury, które znają i przestrzegają wszelkie procedury produkcji oraz są skupieni i zaangażowani w spełnienie oczekiwań klienta odpowiednio wysokiej klasy produktem.

Produkty Swisspor, które oferuje sklep MW-Dom w Pruszkowie

Firma Swisspor zajmuje się produkcją produktów spełniających różne funkcje. Są to produkty umożliwiające termoizolację, na przykład płyty izolacyjne PIR, hydroizolację, na przykład Swisspor Bikutop, płynne uszczelnianie polimerowe 1K, systemy (Swisspor Bikutop lub Swisspor Green), a także chemię budowlaną (grunty, kleje, izolacje przeciwwilgociowe, warstwy ochronno-dekoracyjne).Na uwagę zasługuje na pewno styropian Swisspor, który dostępny jest w naszym sklepie MW-Dom w Pruszkowie w dwóch wariantach: Swisspor lambda white, swisspor hydro lambda. Warto wybierać materiały budowlane znanych i rzetelnych marek, dlatego zapraszamy do sklepu, posiadamy ofertę produktów jedynie od sprawdzonych firm.