HARDY

HARDY
hardyW sklepie MW-Dom znajdziecie między innymi narzędzia malarskie oraz remontowo – budowlane, produkowane przez markę Hardy. To synonim najwyższej jakości, profesjonalizmu oraz różnorodności. Hardy oferuje narzędzia przeznaczone zarówno do zastosowań domowych, jak i do warsztatów profesjonalnych. Linia dla zawodowców została oznaczona złotymi etykietami „Hardy Professional”.

Narzędzia malarskie

Trzon oferty marki Hardy stanowią narzędzia malarskie. To wysokiej jakości wałki, pędzle oraz akcesoria do przygotowywania powierzchni. Produkty cechują się nie tylko ponadprzeciętną trwałością, ale przede wszystkim doskonałą jakością wykonania i zróżnicowanym przeznaczeniem. Wśród asortymentu Hardy znajdziecie między innymi wałki wykorzystywane do nakładania farb emulsyjnych, podkładów gruntujących czy bejc.Ogromną różnorodnością cechują się także pędzle płaskie o różnych szerokościach i rodzaju włosia. Wykorzystacie je do nakładania farb wodorozcieńczalnych, olejnych oraz do lakierów. Model łamany z kolei ułatwia malowanie zarówno na płaskich powierzchniach, jak i w miejscach o utrudnionym dostępie. Hardy to również szpachelki o różnym przeznaczeniu oraz noże do gładzi, stosowane przy przygotowywaniu powierzchni pod malowanie, tapetowanie bądź inne dowolne wykończenie.

Narzędzia glazurnicze oraz inne

Marka Hardy zajmuje się również produkcją materiałów glazurniczych. Pace gąbkowe, z okładziną kauczukową, filcem czy z włókniną ścierną to tylko przykład asortymentu, jaki znajdziecie w ofercie tego producenta. Narzędzia dostosowane są do różnorodnych prac glazurniczych, w tym do fugowania oraz usuwania zabrudzeń z powierzchni płytek. Marka Hardy oferuje również miary budowlane o zróżnicowanej długości, w wersji składanej oraz zwijanej, a także akcesoria BHP.W tej kategorii znajdziecie wszystko, co jest niezbędne do zabezpieczenia osób prowadzących prace remontowo – budowlane. Rękawice, kalosze, kombinezony malarskie, nauszniki oraz ubrania przeciwdeszczowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających trwałość oraz właściwą ochronę przed urazami. Produkty te dostępne są w różnorodnych rozmiarach oraz kolorach.