PETRALANA

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
PETRALANA
petralanaPetralana to w 100% polska spółka akcyjna, która stawia na nowoczesność i innowacyjność na równi idące z profesjonalnym i jednocześnie elastycznym podejściem do potrzeb klienta. Firma nie ustaje w poszukiwaniach nowych i coraz lepszych rozwiązań dotyczących materiałów izolacyjnych. Petralana s.a. to znany producent wełny skalnej, będącej odpowiedzią na zwiększające się zapotrzebowanie rynku.Petralana, dzięki w pełni polskiemu kapitałowi, może cieszyć się całkowitą niezależnością w obrębie produkcji, a co za tym idzie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców, z których następnie wytwarza wysokiej klasy mineralną wełnę skalną.

Kompetentni i doświadczeni pracownicy = jakościowa wełna Petralana

Wszyscy pracownicy Petralany są regularnie szkoleni, dzięki czemu pozostają profesjonalni. Dokładając wszelkich starań, utrzymują wyrób oraz jego właściwości na naprawdę wysokim poziomie. Producent do potrzeb każdego klienta podchodzi indywidualnie i z największą dbałością o jego satysfakcję. Najwyższy standard obsługi pozwala zachować gwarancję partnerstwa oraz długofalowej współpracy.W naszym sklepie MW-Dom w Pruszkowie dostępne są również wełny mineralne oraz skalne innych producentów. Zapraszamy do Pruszkowa. Jeśli poszukują Państwo sprawdzonych materiałów, które służyć będą przez długie lata, czekamy w naszym sklepie - chętnie pomożemy w wyborze.

Wełna Petralana to bezpieczna dla środowiska produkcja

Technologia, z której podczas wytwarzania mineralnej wełny skalnej korzysta producent, jest całkowicie bezpieczna dla środowiska (używane są jedynie naturalne surowce pochodzące od zaufanych dostawców). Taka technologia pozwala uzyskać produkt potrafiący spełnić najwyższe oczekiwania klienta. Dzięki temu pośród klientów, którzy korzystali z mineralnej wełny skalnej, Petralana opinie ma pozytywne.Do produkcji mineralnej wełny skalnej Petralana wykorzystuje gabro i bazalt, są to skały wulkaniczne nadające wyrobom odporność ogniową, a także sprawiają, że wełna znakomicie sprawdza się w izolacji akustycznej i termicznej. Produkty firmy, na przykład wełna Petralana Petralight, która stworzona została z myślą o poddaszach i ścianach działowych, odporne są na działanie wszelkich czynników zewnętrznych, dzięki czemu są materiałem na długie lata użytkowania.