ARSANIT

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
ARSANIT
arsanitFirma Arsanit to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów chemii budowlanej. Powstała w 2002 roku. Przez wszystkie te lata zakład przeobraził się w świetnie prosperującą, duża firmę, która zatrudnia w tym momencie ponad 100 osób pracujących na nowoczesnych i wydajnych liniach produkcyjnych.Arsanit to firma z całkowicie polskim kapitałem. Produkuje najwyższej jakości, specjalistyczne produkty. Centrala przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Siemianowicach Śląskich, ale dużą część produkcji bierze na siebie nowy, powstały w 2014 roku zakład Arsanit Konin. Firma nieustannie się rozwija wdrażając nowe i efektywne sposoby zarządzania.

Oferta firmy Arsanit

W ofercie firmy znaleźć można aż ponad siedemdziesiąt produktów chemii budowlanej w trzech, następujących kategoriach: produkty mokre, produkty sypkie oraz styropian. Popularnym produktem marki są, między innymi: Arsanit styropian, czy tynk Arsanit - tynk silikonowy, a także lakier do tynków Arsanit Arte-Fix.. Na szczególną uwagę zasługuje także kompleksowy system dociepleń marki (Therm+ i Arsanit Therma+).Firma Arsanit to jeden z nielicznych samodzielnych producentów wszystkich, wchodzących w skład opartych na styropianie rozwiązań termoizolacyjnych, komponentów. Pozwala to marce na zagwarantowanie najwyższej jakości systemu oraz profesjonalną i optymalną logistycznie obsługę.

Rozwój firmy Arsanit

Firma Arsanit stawia na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają skutecznie doskonalać produkty utrzymując przy tym najwyższe standardy produkcji. Swój rozwój zawdzięcza także inwestycjom, dzięki którym może zwiększać możliwości produkcyjne przy pomocy nowoczesnych parków maszynowych. Tak duża produkcja pozwala firmie Arsanit na dystrybucję produktów zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski.Arsanit, dzięki wysokiej jakości wytwarzanej chemii budowlanej, jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Stanowią one potwierdzenie standardu, który od wielu lat utrzymują na stałym lub coraz wyższym poziomie. Nagrody, jakimi uhonorowana została firma Arsanit, są między innymi: Przejrzysta Firma, Gepard Biznesu, Gazela Biznesu, Efektywna Firma.