TERMOORGANIKA

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
TERMOORGANIKA
termoorganikaFirma Termoorganika jest producentem styropianu. Często kojarzona jest z oryginalnym styropianem w kropki - “Dalmatyńczykiem”, który produkuje jest od 2004 roku. Kropki na materiale to gwarancja najwyższej jakości, gdyż Termoorganica styropian poddaje regularnym i niezależnym badaniom. Firma posiada techniczne rekomendacje RTQ, a także certyfikat zgodności wydany przez Instytut Techniki Budowlanej.Termoorganika stale walczy o to, aby na rynku nie pojawiały się podróbki “Dalmatyńczyka” produkowane przez nieuczciwych konkurentów. Zaangażowanie managerów i zespołu sprawia, że kupując na przykład taki styropian jak Termoorganika Gold Fasada, można być pewnym wysokiej klasy i jakości nabytego materiału.

Oferta styropianów marki Termoorganika

W ofercie firmy znaleźć można również inne znakomite materiały do izolacji, na uwagę na pewno zasługuje Termoorganica styropian grafitowy, na przykład z linii Termonium. Jest to szary styropian wysokiej jakości, który posiada znakomity współczynnik przewodzenia ciepła (“Lambda”) wynoszący około 0,031 W/(mK).Innym, popularnym produktem marki jest styropian EPS 100 Termoorganica, potocznie zwany “SETKĄ”. To materiał przeznaczony do izolacji cieplnej przegród budowlanych, które stosuje się pod warstwą jastrychu, czyli tak zwanej “wylewki”. Produkt przydaje się w termoizolacji podłóg (na gruncie w budownictwie użyteczności publicznej, przemysłowym i mieszkalnym, w systemie ogrzewania podłogowego), stropodachów pełnych, stropów zewnętrznych, tarasów i balkonów.

Producent materiałów idealnie spełniających potrzeby klientów

Termoorganika to producent płyt styropianowych oraz systemów ociepleń, które doskonale sprawdzają się zarówno w domkach jedno- i wielorodzinnych, apartamentowcach, kamienicach, jak i w budynkach o użyteczności publicznej, a także w przemysłowych halach. Każda realizacja wymaga użycia innego rozwiązania - Termoorganika przygotowała dopasowane do potrzeb rozwiązania, które dzielą produkty marki na pięć grup: fundament, fasada, dach-podłoga, parking i płyty specjalne.W Pruszkowie, w sklepie MW-Dom, znajdą Państwo ofertę najwyższej klasy materiałów budowlanych, które doskonale odpowiadają na potrzeby klientów. Markowe produkty są trwałe, efektywne oraz solidne. Zapraszamy do sklepu MW-Dom.