BECKERS

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
BECKERS
beckersBeckers, znany z wysokiej jakości farb do zastosowania wewnętrznego, to marka należąca do skandynawskiej Tikkurili, obecnej na rynku od 1862 roku. Producent oferuje nowoczesne farby, wykonane na bazie ekologicznych i certyfikowanych receptur. To doskonałe rozwiązanie nie tylko do odnowienia pomieszczeń, ale także do gruntownej ochrony niemal każdej powierzchni.

Farby Beckers do ścian i sufitów

W MW-Dom znajdziecie między innymi farby Beckers, przeznaczone do malowania ścian i sufitów. To produkty, jakie z powodzeniem można zastosować zarówno w pomieszczeniach suchych – pokojach dziennych, sypialniach, salonach czy biurach, jak i we wnętrzach o podwyższonej wilgotności, czyli w łazienkach i kuchniach.Co wyróżnia farby Beckers? Doskonałe krycie, trwałość powłoki oraz intensywność i właściwe nasycenie kolorów, zachowane przez wiele lat. Wśród dostępnych produktów znajdziecie także wodorozcieńczalne farby gruntujące do ścian i sufitów, dzięki którym malowanie będzie szybsze i efektywniejsze. Beckers Primer zwiększa bowiem przyczepność farby do podłoża, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia jej zużycia.

Beckers – produkty do drewna i zastosowań zewnętrznych

Beckers posiada w swojej ofercie także farby przeznaczone do dekoracyjno – ochronnego malowania drewna. To wodorozcieńczalne emalie, którymi można pokrywać również sklejkę, płyty pilśniowe, wiórowe i fornirowane. Doskonale sprawdza się również do malowania renowacyjnego, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Farba dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, dopasowanych do nowoczesnej i klasycznej stylistyki.W ofercie Beckers znajdziecie także produkty do wykorzystania na zewnątrz. Jednym z nich jest olej do drewna, który nie tylko odnowi powierzchnię tarasu czy schodów, ale przede wszystkim właściwie ją zabezpieczy przed działaniem wody. Innym rozwiązaniem przeznaczonym do drewnianych powierzchni zewnętrznych jest szybkoschnąca farba, długo zachowująca intensywność barwy oraz połysk.