KLEJE DO PŁYTEK

KLEJE DO PŁYTEK
Czym powinny cechować się wysokiej jakości kleje do płytek? Przede wszystkim doskonałą przyczepnością oraz trwałością łączenia z podłożem. Nie mniej istotna jest także wodoodporność i łatwość aplikacji. Jeśli szukacie tego rodzaju produktów – zapraszamy do sklepu MW-Dom. U nas znajdziecie kleje do glazury, przeznaczone do stosowania zarówno w pomieszczeniach suchych, jak i w łazienkach i kuchniach. Różnorodność w zakresie dostępnego asortymentu sprawia, że bez trudu znajdziecie klej odpowiedni do rodzaju glazury oraz podłoża, na jakim będzie układana. Warto bowiem pamiętać, że na trwałość okładziny z płytek ma wpływ wiele czynników, a jednym z nich jest prawidłowo dobrany klej. Pomożemy wam w dopasowaniu spoiwa, dzięki czemu stworzycie nie tylko

Kleje Kerakoll

W ofercie MW-Dom znajdziecie między innymi kleje Kerakoll, które charakteryzują się innowacyjnością w zakresie składu i technologii produkcji. Jednym z rozwiązań szczególnie polecanych naszym klientom jest klej żelowy, który cechuje się uniwersalnością w zakresie rodzaju klejonego materiału. Doskonale sprawdza się także w ekstremalnych warunkach, co sprawia, że możecie go wykorzystać również na zewnątrz. Zaprawy klejowe Kerakoll to także linia produktów ekologicznych, posiadających zredukowaną emisję CO2 i lotnych związków organicznych. Dzięki zastosowaniu surowców z recyklingu – produkty doskonale wpisują się w trendy tak zwanego zielonego budownictwa. Kleje Kerakoll z serii Super Eco, jakie znajdziecie w naszej ofercie, świetnie sprawdzają się przy układaniu płytek ceramicznych na podłożach mineralnych i cementowych.

Kleje Sopro

Wysokoelastyczne kleje Sopro to produkty, jakie zastosujecie do montażu okładzin ceramicznych ściennych i podłogowych oraz kamienia naturalnego, odpornego na przebarwienia. Zaprawy te sprawdzają się również w przypadku prac remontowych wykonywanych na istniejącej okładzinie. Dzięki wysokim właściwościom wodoodpornym kleje wykorzystacie niemal w każdych warunkach – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej kleje do różnorodnego przeznaczenia. Jeśli chcecie uzyskać szczegółowe informacje na temat poszczególnych produktów – wystarczy, że skontaktujecie się z naszymi pracownikami. Pomożemy również w doborze kleju do rodzaju podłoża i okładziny. Wszystkie produkty dostępne są na naszej stronie internetowej, gdzie łatwo sprawdzicie ich cenę oraz specyfikację techniczną.