KLEJE DO PŁYTEK

KLEJE DO PŁYTEK

Przygotowujesz się do remontu? A może wykańczasz nowo wybudowany dom? Przy układaniu pokrycia podłogowego z pewnością przydatny będzie klej do płytek, który znajdziesz w naszym sklepie. Współpracujemy z producentami takimi jak Kerakoll, Merexin czy Sopro, oferując wysokiej jakości kleje, przeznaczone do zastosowania z różnymi rodzajami glazury, także na ogrzewanie podłogowe.

W sprzedaży posiadamy między innymi kleje elastyczne do płytek, cechujące się uniwersalnością w zastosowaniu. Ich wyróżnikiem jest doskonałe rozpływanie się pod mocowanym materiałem, co wpływa na jakość i trwałość wiązania. Klej elastyczny do płytek sprawdzi się zarówno wewnątrz budynku, jak i przy układaniu pokrycia tarasu czy balkonu.

Klej do płytek gresowych Warszawa - Pruszków

Czym powinien wyróżniać się klej do płytek gresowych? Przede wszystkim łatwą aplikacją oraz trwałością. Te cechy mają oferowane przez nas produkty, które zastosujesz także na ogrzewanie podłogowe. W sprzedaży posiadamy zarówno kleje półelastyczne, idealnie sprawdzające się w przypadku gresu porcelanowego, jak i mineralne kleje elastyczne, które posiadają właściwości mrozo- i wodoodporne.

W sklepie MW-Dom Warszawa - Pruszków znajdziecie również klej żelowy, dostosowany do wykorzystania z płytami wielkoformatowymi. Sprawdza się także w zastosowaniach zewnętrznych, umożliwiając klejenie wszystkich rodzajów materiałów na każdym podłożu. Dzięki innowacyjnemu składowi zapewnia wyjątkowo trwałe wiązanie, nawet w ekstremalnych warunkach. Dostępny jest w dwóch barwach – szarej i białej, w opakowaniach o wadze 25 kg.

Klej do płytek szybkowiążący 

Klej do płytek szybkowiążący to oszczędność czasu i wysoka jakość łączenia. Wiele z produktów dostępnych w naszej ofercie cechuje także długi czas otwarty, ułatwiający precyzyjne dopasowanie płytek do podłoża, czy skorygowanie ich pierwotnego ułożenia. Ma to szczególne znaczenie przy pracach wykończeniowych, w czym pomocny jest klej do płytek gipsowych Warszawa - Pruszków. Jego czas schnięcia wynosi zwykle kilka godzin, przy czasie otwartym określanym na 20-40 minut. Kleje te doskonale sprawdzają się do mocowania płytek dekoracyjnych wewnątrz budynku oraz płyt G-K. W ofercie posiadamy także zaprawy o uniwersalnym zastosowaniu, które można wykorzystać do przyklejania płytek na ścianach elewacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą kleje do płytek. W sprzedaży posiadamy produkty przeznaczone do różnorodnego zastosowania, w których doborze pomogą pracownicy MW-Dom Warszawa - Pruszków. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o poszczególnych zaprawach, ich dostępności czy sposobie realizacji zamówienia. Pełny asortyment klejów znajdziecie na naszej stronie internetowej, wraz z ich ceną oraz dostępnymi wielkościami opakowań.