FARBY ELEWACYJNE

FARBY ELEWACYJNE

Jeśli planujesz gruntowne odświeżenie budynku, skorzystaj z naszej oferty, obejmującej wysokiej jakości farby elewacyjne. Wpływają nie tylko na estetykę domu, bloku czy biurowca, ale także ułatwiają utrzymanie ścian zewnętrznych w czystości. Oferujemy zarówno farby podkładowe, jak i produkty przeznaczone do finalnego malowania. Wszystkie farby odporne są na działanie zróżnicowanych warunków atmosferycznych oraz zanieczyszczonego powietrza.

Farba elewacyjna z naszej oferty to możliwość wyboru spośród szerokiej palety barw. Jeśli chcesz stworzyć własny kolor – skorzystaj z komputerowego mieszalnika. Odcień możesz dobrać samodzielnie lub przynieść jego próbkę – fragment tkaniny, gazety czy poprzedniej powłoki malarskiej. Na jej podstawie stworzymy dokładną kopię koloru farby, która następnie pokryje elewację twojego budynku.

Farba do elewacji

Farba do elewacji z naszej oferty to przede wszystkim trwałość, wysoka estetyka, a także dokładność krycia. Klientom proponujemy różne rozwiązania – w zależności od rodzaju elewacji, jaką posiada budynek. Wśród dostępnych produktów znajduje się farba elewacyjna silikonowa, której wyróżnikiem jest paroprzepuszczalność oraz odporność na brud i wodę. Farba stanowi również doskonałą ochronę przed grzybami, glonami i pleśnią. Sprawdza się idealnie w miejscach, w których elewacja narażona jest na zabrudzenia – farby silikonowe nie chłoną bowiem brudu tak, jak tradycyjne produkty.

W ofercie posiadamy również farby elewacyjne akrylowe, charakteryzujące się między innymi wysoką stabilnością kolorów, gwarantującą długotrwałe utrzymywanie się pierwotnego efektu estetycznego. Może być wykorzystana do pierwszego malowania, jak i malowania renowacyjnego. Produkt doskonale sprawdza się na różnych podłożach, w tym na: tynkach mineralnych, akrylowych, cementowych i cementowo-wapiennych, a także na nietynkowanych murach z betonu, cegieł, pustaków ceramicznych lub silikatowych.

Farba elewacyjna kolory

Oprócz właściwości ochronnych farba ma poprawiać wygląd nieruchomości. Każda farba elewacyjna ma więc zróżnicowane kolory, które możecie dobrać spośród bogatej palety, przygotowanej przez producenta. Jak wspomnieliśmy, klientom oferujemy także profesjonalną komputerową mieszalnię farb, dzięki czemu stworzycie kolor dokładnie taki, na jakim wam zależy. Samodzielne komponowanie odcieni farby sprawdza się również w przypadku obiektów zabytkowych, w których niezbędne jest odtworzenie konkretnej kolorystyki elewacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! W razie pytań lub wątpliwości specjaliści MW-Dom są do waszej dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat poszczególnych produktów, ich dostępności oraz sposobu realizacji zamówienia. Farba elewacyjna ma cenę zależną między innymi od rodzaju produktu, który wybierzecie, a także pojemności opakowania. Wszystkie aktualne ceny poszczególnych farb dostępne są na naszej stronie internetowej.