FARBY INWESTYCYJNE

FARBY INWESTYCYJNE

Farby inwestycyjne to produkty przeznaczone do zastosowania w obiektach, w których liczy się przede wszystkim optymalny koszt realizacji prac malarskich, a także czas ich wykonania. W naszym sklepie znajdziecie farby wykorzystywane między innymi w budynkach wielkopowierzchniowych, zarówno o charakterze usługowo-handlowym, jak i mieszkaniowym.

W ofercie posiadamy farby przeznaczone do zastosowań wewnętrznych, których wyróżnikiem jest efektywność oraz ekonomiczność. Łatwa aplikacja produktu sprawia, że wszelkie prace wykończeniowe w budynkach wykonywane są sprawnie, oszczędzając nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas zarówno inwestora, jak i ekipy remontowo – budowlanej.

Co to są farby inwestycyjne?

Wiele osób zastanawia się, co to farby inwestycyjne i czy rzeczywiście ich wybór jest opłacalny? Warto wskazać, że są to produkty pełnowartościowe, przeznaczone przede wszystkim do zastosowania deweloperskiego, do realizacji prac wykończeniowych w obiektach o dużej powierzchni. Farby inwestycyjne cechują się nie tylko niską ceną, ale także dobrym kryciem oraz prostotą aplikacji. To czynniki, które sprawiają, że produkty te coraz częściej wybierane są przez inwestorów oraz ekipy remontowe.

Jakie farby inwestycyjne mają zastosowanie? Służą do stworzenia wierzchniego pokrycia ścian nowo budowanych obiektów. Dzięki swym właściwościom doskonale maskują drobne nierówności podłoża. Oferowane przez nas produkty są wodorozcieńczalne i bezprozpuszczalnikowe, dzięki czemu ich zapach jest niemal niewyczuwalny. W sklepie MW-Dom znajdziecie farby deweloperskie, charakteryzujące się ekonomicznym zużyciem – do 10m2 z 1 litra farby.

Farby inwestycyjne cena

Decydując się na farby inwestycyjne, ich cena pozytywnie zaskakuje właścicieli obiektów. Wysokiej jakości farbę możecie kupić już od kilkudziesięciu złotych za opakowanie o pojemności 15 litrów. W podobnej cenie znajdziecie też farby deweloperskie. Aby przekonać się o aktualnym cenniku farb – skorzystajcie z naszego sklepu internetowego, w którym znajdziecie także szczegółowe informacje o każdym z dostępnych produktów.

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, aby uzgodnić szczegóły zamówienia, a także sprawdzić dostępność poszczególnych farb. Produkty – w zależności od wybranej wersji – dostępne są w opakowaniach o pojemności 15 i 20 litrów.