ARTYKUŁY MALARSKIE

ARTYKUŁY MALARSKIE

Artykuły malarskie, jakie znajdziecie w sklepie MW-Dom to produkty niezbędne przy prowadzeniu jakichkolwiek prac remontowych. Jeśli chcesz pomalować pomieszczenie czy odświeżyć elewację domu – wykorzystaj profesjonalne wkłady malarskie. Przeznaczone są do stosowania z różnymi rodzajami farb, gwarantując ich równomierną aplikację.

W ofercie posiadamy również akcesoria do zabezpieczania powierzchni podczas malowania. Folia ochronna malarska o różnej grubości zminimalizuje czas poświęcony na sprzątanie pomieszczeń, po zakończeniu remontu. Wybierz jej odpowiednią wielkość, dostosowując ją do rozmiaru zabezpieczanej powierzchni, dzięki czemu unikniesz mozolnego usuwania pozostałości po farbach, lakierach czy gruncie.

Pędzle i wiaderka malarskie Warszawa - Pruszków

Obowiązkowym wyposażeniem każdego, kto planuje samodzielne przeprowadzenie remontu, są wiaderka malarskie oraz pędzle. W naszej ofercie znajdziecie je w różnych wersjach. Doskonale nadają się do nakładania zarówno lakieru, jak i rzadszych farb emulsyjnych. Posiadamy pędzle wykonane z naturalnego oraz syntetycznego włosia, o różnych kształtach np. skośne, płaskie, okrągłe.

Jeśli planujecie odnowienie dużej powierzchni, polecamy wałki malarskie, które doskonale sprawdzą się w przypadku aplikacji farb o zróżnicowanej strukturze. W ofercie znajdziecie wałki przystosowane do każdego rodzaju farb, a także wałki gąbkowe, pomocne przy malowaniu lakierami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą różnorodne akcesoria malarskie Warszawa - Pruszków. Wszystkie produkty możecie zamówić bezpośrednio na stronie naszego sklepu. Po finalizacji transakcji towar wysyłamy paczką, dzięki czemu – najczęściej już w kolejnym dniu roboczym – zamówienie trafi bezpośrednio do was. W razie pytań zachęcamy do kontaktu, pomożemy w wyborze akcesoriów malarskich, a także przekażemy wszystkie szczegóły związane z zamówieniem oraz czasem jego realizacji.